Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy hamarosan (napokon vagy...

Hogy hamarosan (napokon vagy 1-2 héten belül) beindul a szülés, annak mindenképpen vannak jelei?

Figyelt kérdés
Jóslófájás, derékfájdalom, fáradság, nyákdugó távozása. Ezeket írják tipikusan olyan “tüneteknek”, amelyek jelzik, hogy hamarosan szülés lesz. És akinek egyik sincsen 36-37. héten?
2021. febr. 1. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi sem volt. A nyákdugó és csak aznap hajnalban ment el, amikor este indult a vajúdás
2021. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi nem volt, mégcsak a nyákdugóval sem találkoztam egyik szülés előtt sem
2021. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi jele, nyákdugóval én sem találkoztam. Egyszer csak elfolyt a magzatvíz, minden előzmény nélkül.
2021. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb csak 5 ilyen kérdés volt az elmúlt 2 hétben..


Még mindig nincs semmi jele

2021. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél semmi jele nem volt, még jósló fájások sem. Amikor reggel jöttek a fájások

és egyre sűrűsödtek, csak akkor tudtam, itt az idő. De sem a nyákdugó, sem magzatvíz nem távozott. Sőt, amikor beértem a kórházba, még egyáltalán nem volt nyitott a méhszáj sem. Este lett meg a lányom. A fiamnál csak jósló fájások voltak, de az már a 26. héttől. Hajnalban voltak menzesz szerű görcsök, utána meg a fájások. A nyákdugó akkor távozott. Magzatvíz ekkor sem folyt el. Kora délután született meg a kisfiam.

2021. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már valahogy az egész terhesség alatt éreztem, hogy hamarabb fog jönni a baba. Keményedéseim és jóslófájásaim is voltak a 20. héttől. Egy csütörtöki napon délután 3 részletben elment a nyákdugó, aztán nem történt semmi. Majd vasárnap délelőttől voltak rendszertelen fájásaim, este negyed 11kor elfolyt a magzatvíz és hétfőn 01:50kor megszületett a kislányom. Ez volt 37+2 hetesen.
2021. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eléred a 38 hetet egész bizonyosan szülni fogsz 1-2 heten belul. Max meg +1het. Szívesen.
2021. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!