Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszájvizsgálat után mennyi...

Méhszájvizsgálat után mennyi vérzés normális? 2 óra alatt átázott egy tisztasági betét, látom benne a nyálkás, gondolom nyákdugó darabokat is. Elkezdtem görcsölgetni is.

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 15:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2021. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
38
2021. febr. 1. 15:18
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmi


Max 1-2 csepp



Rádtágítottak? Vagy csak vizsgáltak?

Nekem 1 csepp sem volt...2-szer vizsgálták..

2021. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak megvizsgálták, mert jeleztem hogy szerintem a nyákdugó potyog 2 napja. De nem vqgyok benne biztos. Ezért nézték meg. 1 ujjnyira vagyok nyitva, és valószínű a nyákdugóval darabjaival találkoztam. Most úgy néz ki múlik a vérzés. Már csak barnázok. Viszont a görcsök továbbra is jönnek.
2021. febr. 1. 15:53
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól megnyúztak,hogy beinduljon :(
2021. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem normàlis vizsgàlat utàn a vèrzès. Tèged nem vizsgàlt, hanem a mèhszàjadat tàgìtotta az orvos.

Ez kàros, veszèlyes. Előzetes engedèlykères, rèszletes tàjèkoztatàs nèlkül pedig szülèszeti erőszak.

2021. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt, eléggé vereztem, darabosan. Előtte a mehszajvizsgalat úgy fájt h majd besz*rtam. A vérzés rá egy két órára kezdődött, aztán elmúlt pár óra alatt a fájdalommal együtt.

Két nappal később érkezett a baba,

2021. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A vérzés múlik, a görcsök nagyon nem. Egyébként nem bánnám ha megindulna a szülés. De félek nem fog.
2021. febr. 1. 16:38
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem volt. Sem a vizsgálatot nem éreztem sem vérzés nem volt. Szinten 1 cm voltam akkor néztek.
2021. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne siess a kórházba majd


Valóban, a sejtésem beigazolódott..

Rádtágítottak. Ez egy rejtett indítás.


Ne siess, ha minden oké, mert teletolnak oxyval

/ ilyenkor lassabban indul és halad, hiszen “mesterségesen” indikálták a szülést/


Sok sikert!

Könnyű szülést, ha nem maradnának abba a görcsök.

2021. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!