Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi cikkről? ("Férjöltés"/gátmetszés varrása)

Figyelt kérdés

[link]


Veletek követtek el hasonlót? Nekem ez nagyon para, sok rosszat olvastam már, de ez mindennek az allja.


2021. febr. 6. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Én poénkodtam hogy szépte varrjon, szűzlányosra ( zavarban voltam)


Echte poénnak szántam, hogy oldjam a feszkót,aztán utána olvastam, hogy van tényleg, ahol megcsinálják és mivel jár.


Alapból is idő a gyógyulás, merev ott a nyálkahártya

Stb...szűkebben borzalom lehet

2021. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát erre nem nagyon lehet mit mondani.

A világ annyira mocskos, gusztustalan, hogy igazából semmi sem lep már meg.

Dögöljön meg az összes patkány, én úgysem szülök.

2021. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én sem tervezek alapból sem, de alapból szűk nőként, nagyon át tudom érezni ha valakivel ilyen módon csesznek ki. Nem mintha a szülés maga nem lenne elég fájdalmas, még az ember életét is tönkre teszik poénból.
2021. febr. 6. 19:40
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
De ha a bejáratot szukebbre varrjak attól még bent tud harangozni.. Nem ettől lesz jobb.
2021. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Basszus, én is ezzel viccelődtem!

Mondtam a dokinak, hogy dobjonoda egy szép matyó mintát, de ha már csak egy kicsit is szűkebbre veszi a dolgot, annak is örülni fogok.

Utólag belegondolva egy kicsit sem volt poénos, de már mindegy. Eszembe se jutott, hogy ilyen tényleg létezik!

2021. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Mivel az én dokim épp egy tanulót (bocs nem tudom mi a pontos nevük) tanított varrni, neki mutatta, mit, hogy kell, egész biztos vagyok benne, hogy nem csinált ilyesmit. És meg így is sokáig fájt azért a szex. Szóval egy ótvar baromság lehet. A szex attól nem lesz jobb a nőnek, ha szűkebb a bejárat. A férfinek lehet. De ha a fájdalom miatt nincs szex, akkor nekik se.
2021. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Alapvetően egyetértek a Másállapotot mozgalom gondolataival, ebben az esetben a saját történetem kicsit árnyalja a dolgokat.

Én is egyedül maradtam a várandósság alatt. Szüléskor vágtak egy saját bevallásuk alapján is hatalmasat rajtam, merthogy túl szűk voltam. Nem, az sosem voltam, épp ellenkezőleg. A baba viszont hozzám képest nagy volt, és több okból is császárral kellett volna megszületnie. Mindegy. Ügyetlen rezidens lányka (szülésem előtt fél évvel fejezte be az általános orvosit, terhesség alatt rajtam is tanították vért venni, de már az sem ment neki) nem tudott normálisan összevarrni, idézem: "nem tudom összeilleszteni a sebszéleket!". Nos, másik, JÓ orvos szerint más nő 5 gyerek után sem feltétlenül van ilyen állapotban... Az alapból is adott tágasságom így egy kamion lazán megfordulna szintre romlott. 🙁 Azóta is egyedülálló vagyok, 6+ éve már... Bárcsak szűkebbre szabtak volna! Bárcsak valakinek szempont lett volna a jövőm, hogy ne maradjak egyedül! Nem minden esetben problémás az a férjöltés. Az intimtorna pedig nem mindenkinél megoldás!

2021. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó, sajnos a szűkre varrás nem segített volna a témán, csak fájna is.


Olvastam más kérdésnél is a gondot.

Hüvelyplasztikához hogy állsz?



5. Én is így érzem, hogy utóbb nagyon nem volt poénos


1.

2021. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy a bejárat szűkebb lesz, belül még ugyanolyan tág maradsz. Szerintem is a hüvelyplasztikának nézz utána 7-es.
2021. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

De jó, hogy ragaszkodtam a gátvédelemhez anno, és direkt utazgattunk 100-100 km-t csak azért, hogy normális szülésem legyen. Pedig nem volt kicsi a lányom, 3640 gramm, 56 cm, 35 cm fejkörfogat. Inkább a gátvédelmet szorgalmazhatnák, ha 11 évvel ezelőtt működött, akkor most is gondolom.


Ha egy nőt szűkre varrnak össze, ott minden lesz a szex, csak nem élvezetes.

2021. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!