Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettegés a szüléstől? Hogyan...

Rettegés a szüléstől? Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, ahogy közeledik a nagy nap egyre jobban pánikolok,rettegek,síró görcsöt kapok ha csak rá gondolok. Nemtudom mi lesz velem, ha beindul a szülés...
2021. febr. 14. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Gondolj arra, ha összeomlasz, úgyis megcsászároznak. Gyerek bent nem marad. Nyugi.

De hogy vigasztalót is mondjak, amikor elkezdődik teljesen más tudatállapotba kerülsz. Egy csomó hormon elárasztja a tested. Teljesen másképp fogsz viszonyulni az egészhez. Akkor már nem tűnik félelmetesnek. Nekem inkább ilyen. “Hugh oké, végre” érzés volt.

2021. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanígy voltam. Amikor elindult a szülés kikapcsolt az agyam. Szerencsere. A nagy reszere nem emlékszem.

Nem is értem a mai napig hogy mások hogy tudnak élményként erre gondolnk

2021. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudsz mit csinálni. Ha ennyire nem akartad nem kellett volna vállalni
2021. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Ezt előre nem fogod tudni leküzdeni, mondhat bárki bármit úgyis félni fogsz. Majd meglátod ha beindulnak az események csak sodródni fogsz, és utána már csak egy emlék marad. Akkor és ott egy "másállapotba" kerül az ember. Mint ahogyan sokan, te is végig fogod csinálni. Legyen az császár vagy rendes szülés.
2021. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Bizony, a gyerek nem fog bent maradni. 😁
2021. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak a 33. hétben vagyok, de én is ugyanígy vagyok mint te. Borzasztó.
2021. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pròbàld meg biztosìtani, hogy szülès közven tamogatò emberek vegyenek körül. Ne menj be tùl koràn szülni, hogy ne legyen idő tùl sok kàros beavatkozasra.
2021. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
7 túl sok káros vizsgálat... Na az ilyen agyatlanok szoktak becsavarodni ha nem sikerül a jogazniuk a bordasfalon vajúdás közben...
2021. febr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is baromira rettegtem tőle. De talán ha arra gondolsz hogy mi nők mit ki nem bírunk. Képes a tested rá, tudja a dolgát. Úgyis a végeredmény számít majd nem a szülés módja.
2021. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!