Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Biztos, hogy észreveszem, ha...

Biztos, hogy észreveszem, ha elindul a szülés? Úgy félek, hogy a magzatvíz elfolyást (szivárgást) hüvelyi folyásnak vélem, a fájások meg vagy ritkák lesznek, vagy enyhék.

Figyelt kérdés
Félek, hogy a végén későn kerülök kórházba, vagy mikor már bekerülök, akkorra vmi baja lett a babának amiatt, hogy nem vettem észre, hogy szülök. 39 hetes vagyok, első babámat várom.
2010. aug. 17. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

NYugi

észre fogod venni

2010. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki észreveszi, te is észre fogod venni :))) Ne izgulj, nem is biztosan fog elfolyni a magzatvíz! Nem ez a tipikus. Általában fájásokkal kezdődik a szülés, lehet, hogy neked is így lesz. Egyébként könnyű megkülönböztetni a magzatvíz szivárgást mástól. A magzatvíz állaga egészen más, mint a folyás.. ez híg, színtelen, szagtalan. Nem tudod visszatartani. Egyébként a fájásokat se lehet eltéveszteni :))) Amíg rendszertelenek, nem elég gyakoriak, kár bemenni a kórházba, ott se tudnak semmit csinálni... Igen, eleinte ritkák és enyhék, de később bizony erősödnek és gyakoriak is lesznek :) Könnyű szülést!
2010. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok, csak már annyira várom, hogy ezen filózok egész nap, ezért jönnek gondolom ezek a félelmeim.
2010. aug. 17. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, én is féltem tőle. :) Fájásokkal kezdődött délután, amik egyre erősödtek, a fájások sűrűsödtek. Szóval egyértelmű volt, hogy történni fog valami. :)

A magzatvíz nálam nem folyt el, a doki repesztett burkot.

Ne félj, nem sokára a kezedben tarthatod a kisbabádat!!!!

Könnyű szülést!

2 hetes kislány anyukája

2010. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Áááá, a magzatvíz folyását észre fogod venni tutira és egyébként is megérzi az ember. Nem tudom miért, nem tudom hogy, de tudod, hogy ott elérkezett az idő és kész.

Persze közben lesznek testi jelek is.

2010. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!