Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyem az amikor orvos tanulok...

Milyem az amikor orvos tanulok jonnekbe a szuloszobaba?

Figyelt kérdés
Nemsokara itt az ido es jon a kisbabam. De az orvosom megkerdezte hogy nem e lenne peoblema ha a szulesemnel jelenlenne par orvostanulo hogy tanuljanak. En igent momdtam ra. Kinel voltak bent tobben a szuloszobaban? Jo otlet volt igent mondanom?

2021. febr. 23. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Bejöttek, sorfalat álltak, okosan néztek. Nem sok vizet zavartak.
2021. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem csak uh-n vltak bent. Körbeültek engem és nézték a monitort, a doki meg magyarázta nekik.

Neked lehet kellemetlenebb lesz annyival, h.többen figyelik majd mi történik veled meg a babáddal. Többek között odalent..

2021. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a végén jönnek be szerintem lehet észre se veszed.

Én pl nemtudom kik voltak ott mert épp nagyon erősen koncentráltam másra XD

2021. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb semmi

Szules vajudas alatt nem igazan figyelsz masra

2021. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy orvostanhallgató és egy tanuló csecsemos nővér bolt. Semmi extra. Csak a kitolasra jöttek. Álltak hàtratett kézzel és ennyi.

Az orvostanhallgató fiú maradt a gatvarrasra is. A csecsemos nővér meg gondolom ment a babával. Egy szót nem szólt végig.

2021. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mamám mesélte, hogy amikor ikerszülése volt (akkor még nem volt divat a császár) akkor voltak bent tanulók, de őt ott akkor rohadtul nem érdekelte, hogy kik is vannak körülötte.


Szerintem jól tetted, hogy igent mondtál. Valószínű téged sem fog érdekelni, hogy ott vannak amikor eljutsz arra a pontra. Na meg hát nekik kell a tapasztalat, hogy jó orvosokká válhassanak a jövőben.

2021. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is beleegyeztem szülés elött, hogy jöhet tanuló. A közbeni vizsgálatokat meg egyéb dolgokat egy fiatal doktornő végezte. Csak ö volt meg a szülésznőm.

Na, amikor jött a kitolás....hát,mint a Star Warsban a rohamosztagosok, csak jöttek...jöttek. Aztán ott álltak és minden mást a doktornő és a szülésznő végzett. Azt se tudtam, hogy hányan vannak, kinek mi a szerepe éppen....

Hidd el, nem fognak zavarni, és minden tettüket ellenőrzik majd.

Szerintem jól tetted, hogy igent mondtál, csak így szereznek gyakorlatot, tapasztalatot és növelik a tudásukat.

2021. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én születésemnél 15-25 orvostanhallgató volt benn, mert anyukám különleges eset volt. Ezért születtem a debreceni egyetemi klinikán.


Anyukámnak nem maradt meg jó emlékként, hogy konkrétan bámulják. De 38 éve még nem nagyon szólhatott bele egy szülő nő semmibe.


Mesélte, hogy pl vizsgálatkor is elfordították a képernyőt, hogy a terhes nő ne lássa az uh képet..

2021. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Sose tudhatod, lehet éjjel szülsz. Akkor nem lesznek szerintem hallgatók. :)
2021. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Én pont hétvégén szültem és nem voltak tanulók csak egy szülésznő.

Nem engedtem volna egyébként. Senki nem vizsgált meg csak az orvosom. Megvárták, hogy beérjen.

2021. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!