Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok arról, mikor...

Mit gondoltok arról, mikor egy kismama gyertyákat, hangulatvilágítást, lágy, andalító zenét képzel el a szüléséhez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy jó sok pénze van. Szerintem ilyet csak magánklinikákon csinálnak.
2010. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha Neki így jó, hajrá. Engem bizos nem zavar:-) mindenki ugy kínlódik ahogy neki a legjobb:

- ülve

- állva

-ordítva

-halkan

-csempét nézve

-zenét hallgatva

-négykézláb

-sétálva

-kiabálva

-fekve

-sírva.

Mindegy csak legyen kint a baba. Semmi jónak nem vagyok az elrontója:-)

2010. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én a rádió1et hallgattam ,közben férjem kezét szorongattam... egy számra sem emléxem, h mi ment :) de nekem így volt jó :) kinek mi a megnyugtató!
2010. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem van ilyen nő a rokonságomban. ő kompletten felkészült a szülésre, terhestorna, légzési módszerek tömkelege, zene, apuka, minden, ami kell. aztán bement szülni és csak arra emlékszem, hogy annyira üvöltött végig, hogy a zenét lekapcsolták, úgysem hallotta senki, apuka kijött mert nem bírta. neki nem jött be, de valakinek biztos igen, ha neki úgy jó, akkor hajrá. én nem hiszem, hogy sokat segítene nekem egy kis hangulatvilágítás, de mindenki másmilyen. sokan esküsznek a labdán vajúdásra, nővéremet mindenáron rákényszerítették, hogy arra üljön és a végén azt mondta ha mégegyszer oda kell ülni valahogy kidurrantja. mindenki máshogy szül.
2010. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A hangulatvilágításról annyit, hogy egy nagy lámpa van ott, hogy a doki lássa, hogy mit is csinál. Akkor minek? A zenére meg tényleg nem fogsz tudni figyelni. Nekem is mondták, hogy vihetek be kedvenc cd-t, de nekem eszembe se jutott. A vajúdás elejére még talán lenne értelme, de úgyis közös vajúdó van.
2010. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én már megszültem,nem ezért kérdeztem..Csak a kismamaújságok állandóan ezzel vannak teli,egy ilyen szülés ma a trendi,ami álmaink netovábbja,ezért érdekelt h vajon mások,ti mit gondoltok erről.
2010. aug. 17. 22:57
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
én egy kimondottan orvosoknak szólo wellness részlegen szültem meg a kisbabámat, pezsgőfürdőbe, díszvilágítással, masszázsal és apás szülés volt. kinek mi a drága, szeritnem erre 9 hónap alatt fel lehet készülni anyagilag :)
2010. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valóban igazad van,kinek mi a drága,de az utolsó kijelentésedet én nem mondtam volna ki ilyen könnyedén.Van aki az egész babakelengyére szán annyi pénzt,és tudja a 9 hónap alatt összegyűjteni,mint amit te a szülés körülményeiért kifizettél.
2010. aug. 17. 23:22
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
utolsó vagyok, rendben, lehet hogy igazad van, de nekem a babaágyam többe került mint a szülés körülményei, ugy hogy középkategoriájú ágyat vettünk, mert mi sem vagyunk dúsgazdagok.:) a szülés körülményei kb 40 ezer ft.ba került :) ez biztos ár, de ugy tudom annyi, a párom rendezte.
2010. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Örülök neki,és gratulálok:)
2010. aug. 17. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!