Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájások: szülni fogok?

Fájások: szülni fogok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan 10 percenként begörcsöl a hasam, kicsit a hátamban is érzem. A hasam ilyenkor nem keményedik be, nem tudom hogy kellene-e.

A fájdalom nem tart sokáig, olyan 30mp és nem is túl intenzív, de azért észrevehető.


Nospát vettem be 20 perce, nem használ. Zuhanyzás sem. Lehet csak megerőltettem magam? Elég sokat vezettem ma merev pozícióban.


38+2



2021. márc. 4. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha első baba hosszadalmasabb lehet a folyamat. Én 1 napot elvoltam így, bőven elviselhető volt. Aztán már egyértelműek lettek. Figyeld magad, mérd a fájásokat.
2021. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Lehet. Ha zuhanyzásra se múlik, akkor nem jósló. Figyelj magadra, mérd a fájásokat
2021. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg megszülsz jólenne tudni! :DDD Fogadja Gratulációmat.
2021. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mérem, de hol 10 perc, hol 7, hol meg 12. És elég kevés ideig tartanak. Most lezuhanyoztam még egyszer. Addig mintha jó lett volna, de most megint kezdődik...

Első baba

2021. márc. 4. 18:21
 5/19 A kérdező kommentje:
Ma egyébként a fehérneműmön láttam 3-4 tűpontnyi vért. De tényleg tűhegy nagyságút, mint ami esetleg borotválkozás/ gyantázás után szokott lenni.
2021. márc. 4. 18:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szülsz igen. Nekem este 9 és hajnal 6 között voltak olyanok mint amit írsz. 3x is lefürödtem. Nekem végig rendszertelen volt, 3-5-8 percesek. Akkor indultam a kórházba, amikor láttam, hogy óráról órára egyre több van. Reggel már 14 fájás volt 1 óra alatt (most megnéztem a jegyzetem). Azelőtti órákban 10-7 fájás volt óránként.
2021. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok érdemben hozzászólni, de gratulálok! Jó egészséget nektek! :)
2021. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt. Először 30, aztán 15-13-7-10-12-8 percenként jöttek össze vissza. De ezek nagyon enyhe alig észrevehető fájások voltak. 8 percesekkel is még lefeküdtem aludni, mert nem akartam elhinni, hogy ez tényleg a vajúdás. Aztán elfolyt a magzatvíz, onnan 3,5 óra alatt megszültem. 37 hetes voltam egyébként.

Szóval hajrá! Írj, hogy mi lett!

2021. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szülni fogsz. Nekem mind így indult, a negyedik baba is. Este fél 8 körül 12 perces enyhe fájások,én már tudtam szülés lesz ezért miután lefektettem a gyerekeket lefekudtem pihenni én is, amíg nem voltak erősek annyira a fájások(ezt ajánlom neked is amíg tudsz pihenni. Aztán olyan éjfél körül keltem már durván erős fájásokkal, otthon vajudtam, csak a kitolasra értünk a kórházba. Könnyű szülést! :)
2021. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tágulási vérzés :) szerintem max holnapra szülni fogsz. Gyors szülést, jó egészséget nektek, majd irj hogy mivolt 😊
2021. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!