Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott szülész esetében...

Fogadott szülész esetében lehet-e az orvost úgy megítélni, hogy szimpatikus, kedves ember?

Figyelt kérdés
Jó szakember vagy nem? Arra gondolok, hogy a szülések jó része probléma mentesen "magától" lezajlik. De ha nagy baj van, akkor bizony kevés az orvos részéről az empátia mint "hozzáadott tudomány". Volt-e közületek, aki rosszul választott orvost?
2010. aug. 18. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is szimpátia alapján választottam, és jól tettem. Alapesetben úgy álltam hozzá, hogy úgysem lesz gond, de ha lenne is, neki meg kell oldania.


Más lett volna a szitu, ha tudom, hogy pld. beteg gyerekem születik, mert akkor tutira valaki olyat kerestem volna, akinél született már ilyen gyerek, és tudja, mit kell tenni (de sztem mindegyik orvos alapból is tudja, mit kell tenni, ezen nem érdemes parázni). Válaszd a szimpatikusat, ha nincs semmi egyéb probléma.

2010. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szimpátia alapján választottam. A harmadik szülésem volt ez. Az első kettő minden gond nélkül, spontán hüvelyi szülés volt. ...most pedig csoda, hogy a Gyermek megúszta maradandó károsodás nélkül. (Akinél az első kettőt szültem már 250.000.- -ot kér, ezért kerestem mást).

Azóta azon rágódom, hogy az alapján választottam orvost, mert mosolygós-kedves-figyelmes, nem pénzéhes, lelkiismeretes. DE hiszen ezek alap dolgok lennének, könyörgöm. S én ettől voltam "elájulva".

2010. aug. 19. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!