Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor a legjobb a terhesség...

Mikor a legjobb a terhesség utolsó hónapjait (7-9) élni? Mikor a legjobb szülni? Télen, tavasszal, nyáron vagy ősszel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikor a legjobb a terhesség utolsó hónapjaiban lenni. Amikor már nagy hasad van, a mozgás nehezedre esik, izzadsz, vizesedsz (igaz, nem mindenkinél így van, de a nagy többségnél igen).
2021. márc. 9. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is decemberben szültem, én nekem nagyon jó volt

Tervezzük a tesót,januárra,februárra

Majd meglátjuk,de én inkább a téli hónapokra szavazok

Vettem 2 db terhes nadrágot a lidlben,azzal letudtam a telet,itthon melegitő nadrág...

Amugy sem vagyok nagy mászkálós

Téli kabátot sem vettem,azt hordtam ami eredetileg volt, kint volt a pocim,de vettem a kabát alá poncsó szerűséget,plusz atléta,poló,hosszú ujjú...és igy nem fázott meg a poci

Amugy imádok melegen öltözni

Beledugós lábbelim volt,bokacsizma,csak beleléptem,és annyi

A zokni felhúzás tényleg olyan,hogy az egyik lábad felrakod a másik lábadra,és ugy huzod fel

Amúgy manikűrös,pedikűrös vagyok és szülés elött 3 nappal meg csináltam magamnak francia körmöt ...pedig nagyon nagy hasam volt,de meg lehet mindent oldani

A nők mindenre találnak megoldást❤

2021. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Június elején szültem. Szerintem ez a legjobb időszak, legalábbis nekem. Utolsó hetekben már elég volt lenge ruhát felvenni, szülésre is tudtam így menni, nem pedig nagykabát+csizma mint télen. Hazának flip-flop papucsot tudtam csak felvenni annyira feldagadt a lábam, olyan volt mint egy elefántnak. A babát se kellett agyonöltöztetni és szülés utáni hónapokban nekem is kényelmes volt, hogy lengén lehettem. Na meg az is jó, hogy korán reggel világosodik, késő estig világos van, télen meg amíg látja az ember a napfényt, szóval a közérzetnek ez is jó.
2021. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*alig látja
2021. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gondolom erre az tud adekvát választ írni, akinek több terhessége is volt már és külön évszakokban. Én az elsőn vagyok túl, téli baba lett. Minekután állandóan melegem volt, ezért valóban jobb, hogy nem nyáron született, ugyanakkor akkorára dagadt a lábam, hogy egy kitaposott sportcipőben voltam az utolsó hónapban, azt is harisnyával tudtam csak felvenni és még úgy is szorított. Külön téli kabátot sem akartam emiatt venni, így egy örökölt, amúgy egyáltalán nem szeretett kabátban voltam, amiben nagyon viszkettem, úgyhogy azonnal ment is a kukába. Emiatt örültem volna, ha nyáron, vagy legalábbis melegebb hónapban születik, amikor nem kell úgy beöltözni, bár én amúgy nem nagyon szeretem az öltözködést, kifejezetten azt szeretem a nyárban, hogy egy topban és rövidgatyában jó vagyok itthon is, meg az utcán is.
2021. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Trivapetrovicsnora ***** válasza:
100%
Augusztus 12-én szültem 😂 brutál meleg volt.. de én nem bánom, mert utálom a telet meg a hideget így inkább a melegben.. arról nem beszélve, hogy a kisebbik öcsém december 22-én született ugyanabban a kórházban, ahol a lányom és szétfagytunk a szülőszobán 😂 így nagyon örültem, hogy nyári gyerek lett a lányom 😀 meg sokkal könnyebb is volt a kis papucsomba belelépni, mintha téli öltözék kellett volna 🤦‍♀️😀
2021. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aug vegen szultem es szerintem azert volt jo mert a mozest mindennap kihasznaltam setaltunk sokat aludt benne a lanyom. Meg eleinte kb felig aludt mikor oltoztettem a meleg overalba stb. Most 6 honapos es mar nehezebben viseli az oltoztetest meg a mozesben se egybol alszik el (szerencsere mindig elalszik azert mert megszokta) de kb szerintem akkor csereljuk sportra mikor jon a joido es ra se kell 100 reteg ruha. Szeretem nagyon hogy mindennap van 1-2 oram nyugiban mig tolom az utcakon vegig telefonalok a baratnokkel sokat beszeltunk a babanak pedig jo hogy melegbe van bugyolalva de erzi a hideget az arcan jokat alszik mai napig. Gondolom nem olyan jo ujszulottel 35 fokban setalni plusz most latom hogy a napsutest se toleralja az arcan zavarja hiaba van napvedo le kell takarnom egy pelussal. Summa summarum pont az eleje jo babakocsizas szempontjabol a teli-oszi idoszakban mert eszik alszik meg, es mire jon a joido akkor kezd el menni es mi is tobb kedvvel megyunk ide-oda akar a kertbe :)
2021. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én márciusban szültem,szerintem jó volt,hogy nem nyàron vagy ősszel

kellett volna nagy hassal lennem.

2021. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!