Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel szeretkeztetek először? Terhesség hányadik hónapjáig csináltátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A terhesség legvégéig csináltuk. :-) Szülés után 3 héttel voltunk először együtt orálisan, majd szülés után 6 héttel rendesen is. Az első kettő fájt picit, utána azonban jobb volt, mint előtte. :-)
2010. dec. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség majdnem legvégéig csináltuk, csináltuk volna tovább is, de már a hasam miatt nem fértünk el és a párom nem is szeretett terhesen szeretkezni.

Szülés után 2 hónappal esett jól először a szex. Addig nagyon feszült...

2010. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem telt le a 6 hét, és egymásnak estünk. :) De ezt nem szabad lett volna. Baj nem lett, de már nem bírtuk tovább... :))
2010. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt 2 nappal csináltuk utoljára (azért akkor, mert én felköltöztem pestre a szülés miatt tesómhoz). Legelőször pedig 5 hét után, orálisan 3 hét után :)
2010. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hamar be kellett feküdnöm,így a 8.hónaptól nem volt szexre lehetőségünk.Császáros voltam,így a hüvelyemnek nem volt baja,a 3. héttől már csináltuk!Rendesen.
2010. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
A 8. hónapban, mert veszélyeztetett voltam, aztán a 6 hetes kontroll után, mert addig bennem felejtette a doki a varratot (szerinte felszívódó volt, mégsem szívódott fel, így szexelni sem mertünk). Orálisan nem közösülünk.
2010. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ferjem a 7 honaptol nem nagyon akart szeretkezni. Igy nem sokat csináltuk. De mivel nem repedtem és nem vágtak, ezért nem is vártam ki a 6 hetes kontrolt, mivel korházból valo távozás elött felvilágositottak, hogy ha szeretkezni akarok akkor azt csak gumival tegyem, azthiszem 3.4. hét után ujra nekifogtunk.
2010. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8honapig csináltuk szép finoman én csináltam volna utána is csak párom már félt ne hogy baj legyen!A szülés után pedig kb 4 hét után csináltuk elöszőr.
2010. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb 7. hónapig csináltuk sajnos mert férjem nagyon féltett minket,de 6 hetes kontroll után azonnal egymásnak estünk:D
2010. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szülés előtt kb. egy héttel még szeretkeztünk óvatosan, de utána a férjem nem mert, hiába mondtam, hogy ezzel rásegítenénk a dolog beindulására. Azt mondta, nem akarja kilakoltatni a gyerekeket.

Első után kb. 3 hónapig nem szexeltünk, mert nagyon megviselt a szülés + jó kis szoptatási pszichózisom lett. Amúgy a gyerek se volt "hálószobabarát", ahogy meglátta a napvilágot, éjjel-nappal ordított bármit csináltunk vele - örültünk, ha sikerült aludni. Másodiknál 5 hét után már egymásnak estünk, ezt is alig bírtuk ki...

2013. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!