Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon sokat dolgozom egész...

Nagyon sokat dolgozom egész nap teszek veszek nem ártalmas a babára, igaz hogy aki sokat mozog dolgozik az könnyebbben szül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom hogy könnyebben szül e de hogy nem artalmas az biztos!
2010. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ
2010. aug. 18. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nincs összefüggés


elsőnél a szülés napjáig aktív voltam, mégis 13 óra vajúdás után lett meg a babám.


másodiknál veszélyeztetett lévén rengeteget feküdtem, 2 óra alatt kibújt.

2010. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
35 hetes vagyok, meg 2 hetig fogok dolgozni, de utanna is aktiv maradok. Mindig orokmozgo voltam, ki sem birnam a seggemen ulve, bar eleg sokan ilyesztgetnek. Azt nem tudom, hogy a szules konnyebb lesz-e, de most hatarozottan jobb elfoglalni magam munkaval, mint otton fekudni a tv elott, csokit enni es azon filozni, hogy mi lesz :)
2010. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem hajtod túl magad, akkor nem árt. Sokkal rosszabb lenne, ha csak ülnél vagy feküdnél egész nap.

Nálunk a terhességem alatt volt felújítás, gondolhatod mennyit melóztunk.

De ettől függetlenül nem szültem könnyen sajna...

2010. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy rosszul a munkától, akkor nem ártalmas!


Nem, sajnos nem igaz, ettől nem fogsz könnyebben szülni.

2010. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a között, hogy mennyit dolgozol, pörögsz és a között, hogy könnyen vagy nehezen fogsz szülni. Én is a szülés előtti napon még dolgoztam, este még vásároltunk a babának, másnap mégsem tágultam egész nap, úgyhogy császár lett a vége magzatvíz szivárgástól számított 16 óra múlva...
2010. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A munka biztos nem árt ha nem hajszolod magad.

Szerintem meg igenis"könnyÍthet" a szülésen ha valaki nem hagyja el magát és fekszik egész nap(hacsak nem muszáj). Annyi könnyebbséget tuti jelent a munka/ akt@kodás, hogy aki nem rogyik bele a székbe 9 hónapra annak jobb lehet az állóképessége, teherbÍrása, ne adj' Isten a fájdalmat is jobban bÍrja vagy "csak" kevésbé nyafogós, ami pedig megkönnyÍti nem csak a körülötte lévők hanem a saját dolgát is a szülésnél. Ja, és aki aktÍv, az jobban ismeri a testének a jelzéseit, korlátait, működését. És ne mondja nekem senki, hogy ez nem könnyebbség a szülésnél:).

Szóval ilyen értelemben biztosan jó ha valaki, aki teheti, nem áll le a feladataival, kedvteléseivel:)

2010. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, előzővagyok. Az elején @ helyett aktÍvkodást terveztem Írni.
2010. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat most már izgulok mert mindenorás vagyok
2010. aug. 19. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!