Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ártalmas lehet a meleg fürdőví...

Ártalmas lehet a meleg fürdővíz az utolsó pár hétben?

Figyelt kérdés

Kinnt hideg van,esténként jól esik beleülni egy kád melegvízbe.Ártok a babának?

38h km


2010. febr. 5. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlják, mert vérbőséget okoz, ami rossz esetben megindíthatja a szülést. Én állandóan fürödtem. Imádtam. Utolsó percig.
2010. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A meleg víz nem árt, ha zárt a méhszájad, csak a forró.
2010. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Ne forró vizbe fürödj,akkor nem lessz baj.de télleg ha már megtetted,minek kérdezed meg,hogy ártasz-e vele??!

(ZSOKA)

2010. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért,mert esetleg többet nem teszem,nem gondoltam,hogy árthat.De egyébként nem kötelező válaszolni.
2010. febr. 5. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Első két hozzászólóval egyetértek, a langyos/meleg víz nem árthat, főleg ha neked jól esik és rendben van a méhszáj :) Gondolom neked is csak utólag merült fel a kérdés, hogy mi van ha valami bajt csinálsz. Én is jártam már így valamivel, hogy utólag elbizonytalanodtam.

Harmadiknak: Amúgy a kérdések más számára is hasznosak lehetnek, tényleg nem tudom én sem, hogy akkor minek válaszolsz?!

2010. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülésznőm kifejezetten javasolta a meleg vizes fürdőt, ha keményedett a hasam.
2010. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
csak arra figyelj,hogy a vízben nem veszed észre ha reped a burok és elfolyik a magzatvíz,ezért nem ajánlják a vége felé
2010. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek kádban ücsörögve fürdeni,és szerintem tényleg nem ártalmas,ha zárt méhszájjal beülsz néha.

Sőt!!!

Ha esetleg keményedsz,vagy jósló fájásaid vannak,így el tudod mulasztani.

Én azzal sem értek teljesen egyet,hogy nem vennéd észre,ha elfolyna a magzatvized...

Nekem úgy indult az első szülésem,igaz nem vízben ülve.

Szerintem akkor is lehet érezni,hogy folyik valami,és ha nem tudod visszatartani,akkor az a magzatvíz lesz.

2010. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

Nem árt, csak én nem tudtam kikászálódni a kádból:)

2010. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!