Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki miből érezte, hogy a kiírt...

Ki miből érezte, hogy a kiírt dátumtól hamarabb fog megszületni a baba? :-)

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Én semmiből sem éreztem. Lányokra mondják, hogy előbb érkeznek, de lehet ez is csak népi megfigyelés.


A szülés előtti héten voltunk egy pizzázóban, ahol a pultos hölgy kedvesen megjegyezte, hogy beesett az arcom és...na a többit nem írom le 😄 és, hogy biztos közel a szülés. Ez augusztus 29-én volt. Szeptember 6-án született a lányom a kiírt dátum elött bő egy héttel.

2021. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én valahogy már amikor megtudtam, azt mondogattam, hogy 38.hétre fog születni a kislányom.


Ahogy közeledett az idő, egyre jobban azt éreztem, hogy ez a lusti baba nem akar kijönni, tuti indítani fogják.


Aztán apuka nagyon elkezdte mondogatni, hogy majd hétvégén. Nem lett igaza, hétfőn, nőnapon született, még friss az élmény.

És 38+6-ra, tehát éppenhogy, de bejött a kezdeti megérzés :)


Persze nagy valószínűséggel ez csak véletlen volt.

2021. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy két héttel nagyobb a fiam a korához képest. Persze ez még nem jelent semmit, de vhogy azt éreztem, hogy előbb jön. 5 nappal valóban előbb született a kiírt napnál.
2021. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak sejtettem, mert már a 35. héten jöttek a jóslók. 36+3 voltam uh-n, ott zárt méhszájat állapítottak meg, így úgy gondoltam, mégis kihúzom a 40 hetet. Hát nem jött be... Kereken a 38. héten elfolyt telibe a magzatvíz
2021. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!