Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi ez, hogy cukros vizet...

Mi ez, hogy cukros vizet adnak tápszer helyett?

Figyelt kérdés
Ki találta ki hogy a cukros víz jobb kiegészítés az első napokban mint a tapszer? Mindenképp azt fognak adni a kórházban a babamnak amíg nincs tej-megindulas?

2021. márc. 22. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én a jánosban kértem tápszert, ott 2 nap után adnak.
2021. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, melyik kórház. Én SOTE I-n szültem ott volt rendesen tápszer, sőt eleinte donortej is, míg el nem fogyott. :) Viszont a gyerekorvossal kellett megbeszélni hogy kaphasson a baba.
2021. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A babámnak tápszert adtak a 2.napon mikor nem volt tejem.
2021. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is tápszert adtak a babáknak, ha szükséges volt a kiegészítés.
2021. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Azért valamit tisztázzunk. Jogod van tapszert kérni és nem tagadhatják meg! Nincs ilyen hogy csak két nap után, meg a doktorral kell megbeszélni (bár persze az lehet hogy csak a doki aláírásával tudjak kiadni, mivel azért pénzbe kerül, gondolom el is kell számolni vele, de ez csak formaság). Ha kerek-perec kijelented, hogy te pedig tapszert akarsz neki adni, nem mondhatják, hogy nem. Csak azért kemenykednek, hogy minél jobban erőltessek a szoptatast. Amúgy cukros vizet sem kötelező adni neki. A legtöbb kórház már rooming in, szóval pont azt kapja a baba, amit te odaadsz neki. En amúgy vittem tapszert magammal, mert abszolút nem volt kedvem vitatkozni, de nem tagadhatják meg, ezt mondtak nekem bent is.
2021. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bababarát kórházban donortej van, meg svéd itatópohár.
2021. márc. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Donor tejet remélem engedély nélkül nem adnak...
2021. márc. 23. 04:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Már mér adnának engedély nélkül??? Bevizsgált anyatejet adnak HA kéred a pótlást. HA nem kéred,nem adnak semmit.
2021. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!