Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult nar ugy valaki hogy a...

Szult nar ugy valaki hogy a parja helyett az egyik szulo volt bent?

Figyelt kérdés
En edasapamra gondoltam ,es ois szeretne bent lenni amikor szulok (o orvos) anyukam es a parom nagyon panikolos es ajuldozos tipusok.

2021. márc. 27. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Az unokatestvérem az anyját vitte be.... Sosem értettem minek kell valakinek ott lenni. Orvos, szülésznő, más nem kell oda. A gyerek apja még elm3gy, de a saját apad minek oda?
2021. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Mi hívtunk falusi papot, meg cigányprímásokat is.
2021. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Ismerősöm is az anyját vitte, én sem értem minek. Én még a gyerek apját se akartam (nagyon nem, és nem is volt bent)

A szüléshez csak a nő szükséges és egy orvos.

2021. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Már meg ne haragudj, de nagyon morbid dolog, hogy az apád lesz bent a szüléseden. Teljesen mindegy, mi a szakmája...
2021. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, ne hallgass senkire! Ez a te életed és a te szülésed. Ha te attól nyugodtabb vagy, ha ott van apukad és neki is ok, akkor jogod van ehhez. Kész. És ha mégsem lesz kényelmes neked hogy ott van, legfeljebb kiküldöd. Teljesen mindegy ki kit gondol erről, en sem vittem volna be apukámat, de anyukamat igen, ha a ferjem nem akart volna bejönni.
2021. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a férjem mellett a nővérem is bent volt, mert az adott kórház gyerekosztályán orvos. Nagyon jó viszonyban is vagyunk, meg ő a szülészeten dolgozókkal is, így evidens volt, hogy bent lesz. Ez is lehet másnak morbid, nekem hatalmas biztonságérzetet adott. Ha apám lenne orvos, akkor valószínűleg őt is szívesen venném, ha bent lenne velem. De így, hogy nem az, így picit furi lenne, az biztos.
2021. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerencsére 19 ben még 2 is lehettek bent velem. A lányom és férjem is bent volt. Többet értem a lányommal mint a férjemmel. A lányom is nagyon élvezte, a köldökzsinort is ő vágta el, az apja mondta úgy is én vágtam el a tiédet.

A lányom nem kiskorú.

2021. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Vidd az apádat, ha úgy tetszik, azért mert én betegnek és perverznek találom, még neked lehet az ad megnyugvást. Egyébként orvosként írom, hogy minden orvos embernek születik, de tudom, hogy van az az orvos korosztály, akiknek ezt nem lehet mondani, párom öregapja pl vérig van sértődve, mert nem mutattam meg neki, hogyan szoptatok és mindenáron tudni akarta a mellbimbóm állását is, nem tudtam elmagyarázni neki, hogy talán nem vele óhajtom megbeszélni. Ez nálam beteges, de ezek szerint másoknál totál rendben van. Egészségedre!
2021. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ugyan a férjem volt bent, de kifejezetten jó volt, hogy volt bent valaki. Orvos, szülésznő, nővér ki-be járkál folyton. Jó ha van ott valaki, aki nem megy ki a szobából, hogy bármikor rendelkezésre álljon, pl. odahozza amire szükség van, stb (nem olyan könnyű a rádkötött CTG meg infúziókábeltől mozogni). Amikor belőlem hirtelen kiesett egy nagy adag vér, jó volt hogy volt valaki, aki ki tudott rohanni, szólni az orvosoknak hogy valami történt. Olyan is volt, hogy a férjemre támaszkodva kellett vajúdnom.

Lényeg hogy jó, ha van bent valaki. Én nem látom be, hogy az miért ne lehetne épp az apukád.

2021. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Velem anyu volt ott, tudom, hogy valakinek furcsán hangzik, de nekem oda egy erős, határozott nő kellett. Nem akartam, hogy a férjem jöjjön be, szerencsére ő sem akart (vagyis nem mert😃).
2021. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!