Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes! Van olyan hogy...

37 hetes! Van olyan hogy vihar előtti csend?

Figyelt kérdés
már elég rég óta(úgy 30.héttől)voltak keményedések,fájások,méhszúrkálások,éjszakai pisilisések(kb:8-szor)és nem alvások.mára úgy ébredtem hogy semmilyen fájás,keményedés és éjjel csak 3-szor voltam kint és még egy picit aludni is tudtam.ilyenkor mi van?
2008. dec. 5. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki!:) Majd visszatér a dolog szerintem.:)

Legalábbis nekem is volt ilyen, meg is lepődtem, nekem a 34-35.héten elmúlt a sűrűn pisilés, nem fájt semmim jól éreztem magam egy hétig kb.:) Aztán megint visszatért a sok pisilés meg a fájdalmak, én egyébként 38 hetesen szültem.:)

2008. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát most én is megvagyok lepődve.eddig azért aggódtam mert sok volt a keményedés és a furcsa jósló fájás most meg azért aggódom hogy nincs semmi!érdekes hogy ilyenkor már semmi sem jó és csak vársz-vársz!
2008. dec. 5. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:

nem akarlak ijesztgetni, vagy reményt kelteni, de nekem is kb.a 30.héttől iszonyú joslóim voltak.már sokszor a kórházba is indultunk.aztán egyik nap nagyon jól éreztem magam,aznap este mikor letettük magunkat aludni egyszercsak pukk(mert lehet érezni)elfolyott a magzatvízem.

sok boldogságot

4hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hétfőn megyek orvoshoz a második ctg-re.csak addig várjon a babóm!kórházban biztonságban.2 órás az út,gondolhatod hogy bevagyok egy kicsit parázva ha itthon történne minden!
2008. dec. 5. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj, esküszöm, most hívott apukám, hogy hogy vagyok, és pont a "vihar előtti csndet" használtam én is!!! :)

Mintha én tettem volna fel a kérdést. Szintén 37 hetes vagyok és ugyanúgy, mint TE!

2008. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsónak:egy hullámhosszon lehetünk!
2008. dec. 5. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt hiszem, hogy nálam is vihar előtti csend van.

A 20. héttől nagyon keményedtem, extra adag magnéziumot szedtem. Voltak olyan jóslóim, hogy azt hittem menni kell a kórházba. Két héttel ezelőtt elkezdődött a derék és hasleszakadásos korszak. Már mindennap készültem. A CTG is mutatott jó nagy görcsöket. És tegnap este jól lettem. Egy félóra leforgása alatt a combomat, hasamat, derekamat feszítő fájdalmak megszűntek. Tudok menni is és átaludtam az egész éjszakát. Mintha semmi bajom sem lett volna mostanáig. A baba is lelassult, de mocorog.

Féltem is tőle, hogy, na pár óra és biztosan elkezdődik a szülés, de semmi sem történt. Ma elmentem nagy bevásárlásra, takarítottam, mert élvezem, hogy újra tudok és nem köt az ágy. Nem fáradtam el, pedig már egy ideje attól is ágynak estem, ha elmosogattam.

És most ülök és várok (és félek).

Jövőhét péntekre, azaz dec.12-re vagyok kiírva.

Boldog babázást és könnyű, gyors szülést.

2008. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!