Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Kb.2 órája...

36 hetes vagyok. Kb.2 órája egyfolytában mensis érzésem van, erős nagywc érzéssel. Olyan mint a menstruáció előtti napokban mikor megakar jönni. Ez még csak jóslófájás lehet?

Figyelt kérdés

Nem időközönként jön, és nem múlik el.Egyfolytában érzem, hogy enyhébb, hol erősebb.Szerintetek mire számíthatok?Lezuhanyoztam, amíg a vízsugár érte a derekam addig jobb volt.De aztán ismét éreztem.Nem merek belefeküdni meleg vízbe, mert 2100-as a méhszájam.

Köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 5. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem is így indult, jóslófájások. nekem egyre erősödött, és 1 nap múlva már megszületett a babám. szerintem ha erősödik, akkor menj kórházba, ki tudja, nálad hogy lesz... én sem erre számítottam
2010. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jósló, a meleg viztől lehet hogy elmúlna.De persze az sem kizárt hogy pár óra mulva rendes fájások lesznek belőle.
2010. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és kedves első válaszoló, neked már el sem múltak ezek a fájások a baba érkezéséig, ugy értem a jóslófájások egyfolytában jelentkeztek?
2010. júl. 5. 20:40
 4/11 A kérdező kommentje:
És amennyiben "csupán" jósló fájás, akkor ezt enyhíthetem valamilyen módon?Szerintetek bele merjek ülni egy kád testmeleg vízbe?
2010. júl. 5. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A meleg víz lazító hatású, nyugodtan feküdj bele. Ha elmúlik a fájás, akkor csak jósló volt, ha nem, akkor szülés. A hasmenés is jele a szülésnek, így készül fel a szervezet a szülésre!
2010. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szia. nekem is mensiszerü fájások voltak, meleg viz hatására elmultak ugyan de jöttek ujbol kis idő mulva. ekkor bementünk a korházba, és beérkezésünk után 1,5órára meglett akisfiam. ja és mindez a 36. héten történt. ja és én mentem sürün wc-re, tisztult a rendszer.:) ha nem mulik én a helyedben bemennék a korházban. lehfeljebb hazaküldenek, de ha jön a kicsi akkor meg ott vagy dokiközelben.

minden jót nektek.

2010. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én tegnap este voltam ugyanígy. Több mint két órán keresztül iszonyatos erős fájdalmaim voltak, már én is az órát néztem, de rendszertelenek voltak, szinte egyfolytában tartottak. Aztán éjjel meg vagy hatszor ment a hasam. Ma már semmi bajom nem volt napközben. Néha keményedések, pici görcsök, de nem olyan vészesek. Hát én sem tudom, hogy ez jósló volt-e, vagy mikor lesz belőle valami. Már van két gyerekem, de velük nem volt ilyen. Magzatvízfolyással kezdődött mindkettővel a szülés.

36+5 napos kismama

2010. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most nekem is enyhültek a fájdalmak, remélem még birja a manócskám pár napig bent, jó lenne kihúzni a 37. hét közepéig.Megpróbálok pihenni, és reménykedem, hogy az éjszaka nem kell riasztanom a párom.

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 5. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:

első vagyok. nem, nem múltak el, folyamatosan átalakultak igaziakká, egyre erősebbek lettek, és rendszeresek aztán megszületett a kislányom.

egyébként nekem is hasmenésem volt, a vége felé csak úgy éreztem, hogy kell, de az csak fájás volt. én a fájások elején beleültem egy kád meleg vízbe, amikor a hasamat érte a víz, sokkal jobb volt, el tujdtam lazulni, azelőtt gyakorlatilag görcsben volt mindenem. de nem tudom, hogy neked kéne-e...:S

2010. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia! Hogy vagy?éjszaka milyen volt?
2010. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!