Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogy alakult a...

Szülés után hogy alakult a menstruációd a korábbihoz képest?

Figyelt kérdés
Mikor jött meg először, és hogy állt be? Nekem van, hogy 23. napra jön meg, a kislányom másfél éves. Nem mindig ugyanazon a napon. 6 hónapos volt, mikor megjött először. tesót is szeretnénk, de így kicsit komplikált. Még szoptatom elalvás előtt.
2018. jan. 26. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön beállt szépen, 6hónap után jött meg elôször. Viszont erôsebb a vérzés, erre a dokim annyit mondott, h a terhesség meg tudja változtatni, és mivel UH-n nem látott rendellenességet, nincs mit tenni vele :(
2018. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Sosem volt szabályos a ciklusom, de szülés óta (2 éve) mégrosszabb, azóta 19 és 29 nap között bármikor meglephet...

8 hónap után jött meg először, még èn is szoptatok (pedig már igazán ideje lenne elhagyni ezt a dolgot)

2018. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Szülés után kb. nyolc héttel jött meg, be is állt rendesen, 2,5 éves koráig szoptattam.

Nekem annyi volt, hogy sokkal sokkal erősebb lett , viszont csak két három napig tart , míg szülés előtt tartott vagy nyolc napig de végig gyenge.

De, most szülés után olyan erős , hogy nyáron elmentem otthonról, a legnagyobb tampon plusz a legnagyobb éjszakai betét együtt, leültünk egy cukrászdába, és teljesen átázott még a szék is olyan lett alig bírtam takarni, tehát konkrétan ömlik belőlem.Bocsi a részletekért.

2018. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem megjött szülés után 8 héttel, az teljesen szokványosnak tűnt. Utána két évig nem volt menzeszem a szoptatós fogamzásgátlótól, most fél éve meg normált szedek, ez csak megvonásos vérzés ugye, de lényegesen kevesebb, mint régen. Viszont ugyanúgy leszakad a derekam és görcsöl a hasam. Jövő hónaptól nem szedek fogamzásgátlót, mert szeretnénk kistesót, hát, kíváncsi leszek.

Viszont azt nem érten, hogy ettől a kistesó kérdés miért komplikált? Szexeljetek sokat, akkor tuti nem marad ki a peteérés időszaka :)

2018. jan. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
8. Hétre jött meg.ugyanúgy van minden,annyiban mas h szülés a menszesz előtt egy hétig fajták a melleim ezzel jelezve,most már nem.előző nap kicsit fáj a derekam es annyi!
2018. jan. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 héttel szülés után jött meg először, azóta is rendszeres 27-28 napos (lassan 4 éve). Az első hónapokban erősebb volt a vérzésem, a görcsök viszont enyhébbek a terhesség előtti állapothoz képest. 13 hónapig szoptattam.
2018. jan. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 4 hónappal megjött, azóta folyamatosan megjön elég pontosan 25-26 napra. Változás, hogy nagyobb a mennyisége, viszont kevésbé fáj a hasam. 15 hós a babám. Ő is szopizik még.
2018. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Szülés elött sosem fájt a menstruácii, azota viszont napokig megpusztulok töle. Egy hétig tart És olyan erös lett h a legnagyobb tampon+éjszakai szárnyasbetét max másfél orát bir, utána már mindenem átázik...miota ez van, ki sem mozdulok itthonrol mensi idején:(
2018. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!