Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor tették először mellre a...

Mikor tették először mellre a babát a kórházban?

Figyelt kérdés

Még a szülőszobán? Az aranyóra alatt? Vagy csak az osztályon?


Kérlek írjátok meg azt is, hogy császárral vagy természetes úton szültetek.


Köszönöm a válaszokat!


2021. ápr. 9. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Természetes szülés, aranyóra alatt ráraktam.
2021. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Természetes szülés, aranyora alatt raraktam, de sajnos nem volt egy egész óra, mert annyira szét szakadtam a szülésnél hogy kb 30 perc után vittek a műtőbe varrni. Nagyjából 1-1.5 óra volt , utána vissza kaptam és végig mellettem, rajtam volt. Varrás közben apuka kezében volt.
2021. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

1. Babával nem sikerült az aranyóra alatt

Nem is segítettek

25h után nagy kínlódás után sikerült.


2. Baba a 2 h aranyórát végignyomta..

Már tudtam hogyan is kell.


( 1. Babát 2,5 èv után ebből 9 hó tandem, én választottam le, 2. Baba 14 hós még szoptatom,de jóval kevesebb az igénye mint a tesójának volt.)

2021. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

3.vagyok


Hüvelyi mind a kettő

2021. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 óra volt az aranyóra és kb 2 óra után jött rá hogy mit kell csinálni. :) (Természetes szülés volt)
2021. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Császáros vagyok, sajnos nem volt aranyóra, apuka kapta meg a babát, miután megfürdették. Én kb 1 óra mulva a karjaimba foghattam kicsit, de csak másnap rakhattam mellre, voltak komplikációk a műtét alatt, sokat voltam baba nélkül az elején. De aztán ügyes volt a baba, én meg próbálkoztam, szóval sikerült a szoptatás.
2021. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minnel elobb,annal jobb. Csaszar utan mar a megfigyeloben betoltak, azonnal szoltam, hogy szeretnem cicire tenni. Fel tudnak ugy ultetni, hogy nem kell mozgatni a fejed.
2021. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Császár után azonnal apuka kapta meg egy fél órára a babát, amig engem összevarrtak. A műtét után az osztályon nem sikerült a mellretétel annyira rosszul voltam, csak rajtam feküdt egy pár percet. Kb. születése után 16 órával tudtam kézbe fogni, akkor sikerült először szopiznia.

Kizárólag anyatejet kapott hat hónapig, most 1,5 éves, még mindig nagyon igényli.

2021. ápr. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Császárral született, fürdetés után nekem is behozták a műtőbe megmutatni, de az apukája foghatta meg először. Majd mikor a műtőből az őrzőbe vittek, hozta is be a szülésznőm és egyből mellre rakta.
2021. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányomat 2019-ben szültem, este 9 óra előtt lett meg, elvitték, megvizsgálták, fürdették, felöltöztették és csak akkor hozták vissza a szülő szobába. De akkor is csak mutatóba. Reggel ötkor hozták csak. Ugyanebben a kórházban most januárban szültem úgyszintén természetes úton és azonnal mellre tették, legalább egy órát rajtam volt.
2021. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!