Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházban ahol szülni...

A kórházban ahol szülni fogok, elöször akkor fürdetik meg a babát mikor hazaengednek. Ez máshol is van így?

Figyelt kérdés
azaz csak egyszer fürdetik, az elözö babámat minden nap én fürdettem, öt egy másik kórházban szültem.
2011. nov. 10. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam,h 1X fürdetik a gyereket,hazamenésnél csak!!!(3,4 vagy 5 napig se fürdetni!) Ez biztos????Akkor nagyon gáz...
2011. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nekem is furcsa... pedig nem egy lepukkant kórház...
2011. nov. 10. 21:53
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

NEM gáz, nyugaton mindenhol igy van, mert rájöttek, hogy az elsö napokban a babának jobb, ha nem mossák le róla a természetes védöréteget. Az igy tartott babák sokkal kevésbé hajlamosak késöbb is börbetegségekre, ekcémára, mint akiket a régi rendszer szerint naponta fürdettek.


Örülj, hogy ebben a kórházban már ennyire haladóak a körülmények.

2011. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem gáz, én 3-5 naponta fürdetek csak, szerintem nem hiányzik a piciknek ez a sokk, és annyira természetellenes..... Persze a hajlatokat, kezet, lábat arcot áttörlöm, gyönyörű a bőrük, illatosak így is. Pont a legproblémásabb helyekkel fürdetés közben nem is tudok mit csinálni, annyira feszíti magát.
2011. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem meg nagyon is gáz!Én 4 napig voltam bent minden nap fürdették.Mikor hazamentünk utána is mindennap fürdettem.Már 20 hónapos,de minden nap fürdik.Azért arra kíváncsi lennék aki 3-5 naponta fürdeti a gyerekét,ő is 3-5 naponta fürdik?És hogy sokk a fürdés....
2011. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
És nem tudtam hogy természet ellenes a fürdés.
2011. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
huh...hát akinek természet ellenes a fürdés..azzal van egy kis probléma azt hiszem...még az,hogy minden másnap fürdik a gyerek,míg pár hónapos az ok...dehogy 3-5 naponta!úr isten!!!Hát az a szegény baba napi 2-3szor bekakil..hiába a popsitörlő...nem semmi...
2011. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha kéred, megfürdetik többször is. Vagy te is megfürdetheted.
2011. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én ügészségügyis vagyok, ilyenröl még nem hallottam de a magzat mázat akkor se dörzsölik le a gyerekröl mikor megszületik, épp csak leöblitik és a nagy szövet darabokat vért mossák le roluk, napok alatt a kis mosibol lekopik, az tényleg jo ha pár napig még védi a börét, de te csak mossad minden nap, !!
2011. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Győrben minden nap fürdetik.
2011. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!