Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megindul a szülés és...

Ha megindul a szülés és bementünk a kórházba hova kell először menni? A betegfelvételihez vagy egyből a szülőszobára? Utána mi történik?

Figyelt kérdés
2008. febr. 11. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben egyből a szülőszobára kell menni, ott történik a felvétel is. Érdeklődd meg ahol szülni fogsz hogy mi a szokás.
2008. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőmet befeküdni vittem , indították a szülést másnap, őt osztályon vették fel. De valóban minden kórház más, inkább ott érdeklődj, de mikor mentek, akkor is el fognak irányozni a megfelelő helyre.-)
2008. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Pécsen a szülőszobára mentem, de a portán kérdeztem meg, hová kell menni.
2008. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a korhaz szervez "turakat" a 30-35.hetben levoknek.Akkor kell regisztralni es akkor mondjak el hova (szuloszobara!!!)kell menni ha elerkezik az ido,es ne panik szeruen rohangaljuk vegig az egesz korhazat ,hogy akkor most mi van.

Konnyu szulest kivanok!

2008. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ÉN szülőszobára mentem. Annyira magamon kívül voltam az "ijedtségtől", hogy nem vesződtem semmivel. Azonnal szülőszobára, nekem aztán mondhattak volna bármit. Este mentünk be és a portás amikor kinyitotta a kaput mosolyogva megkérdezte: "Szülünk?" Kedves volt, de én abban a pillanatban le tudtam volna ütni, annyira izgultam. Szerintem nem fog senki megállítani, vagy elzavarni a szülőszobáról.

2008. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!