Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórházban milyen a...

Győri kórházban milyen a szülészet ?

Figyelt kérdés
Ott fogok szülni, szóval kíváncsi vagyok . :)

2021. ápr. 10. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Higiénia trágya, pedig állítólag sűrűn takarítanak. Császár után elvonszoltam magam a legközelebbi veceig, ahol három vécé közül mindegyik dzsuvas volt. De úgy gazdagon. A VIP szobában már tisztasag volt, ugye annak ára van, és nekem is csak protekcio révén sikerült.


A csecsemős noverek borzasztó boszmek, plusz állandóan a szoptatással stresszelnek kézzel fogható tanács nélkül.


Sokat nem kell bent lenni, ez vigasztaljon.

2021. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem ilyen szörnyű a helyzet egyáltalán. Novemberben szültem ott. Rossz szót nem tudok mondani. Felújított szobák vannak. 2 szobához van egy fürdő, minden nap takarítanak. Csecsemősökhöz ha normálisan viszonyulsz, akkor ők is hozzád. Dokik, szülésznők szuperek. Kaja elég pocsék, de nem étterembe megy az ember. Császár után épp elég volt.
2021. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, én meg a felújítás előtt voltam pont.
2021. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív a tapasztalatom.1 szülésznőt leszámítva mindegyik normális, kedves és segítőkész volt.A higiénia olyan hogy ha olyan nő után mész wc aki lecarja hogy összevérzett mindent, akkor xar.Ha meg olyan után aki figyel ilyen dolgokra akkor rendben van.Minden nő után nem mehet egy takarítónő be hogy az összevérzett ulokét letakaritsa.De 3* van takarítás egy nap.Azt szeretik ha a baba az anyukánal van, nem nagyon mászkálnak be ha nincs gond veletek.A kaja meg kórházi 😂
2021. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok:) köszönöm a hasznos válaszokat 😘

Nagyon izgulok már. Első kisbaba lesz.

2021. ápr. 10. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok, mondjuk nem értem miért lettem lepontozva.


Facebookon van egy csoport, "Győri Petz Aladár kórházban szülök/szültem"

Ott rengeteg infót tudsz olvasni és kérdezni is

2021. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én senkit sem pontoztam le mindenkinél a hasznosra nyomtam :) mert szerintem mindenki máshogy éli meg a dolgokat, és én mindenki véleményére kíváncsi vagyok

Szóval köszönöm :)

2021. ápr. 11. 00:19
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem csak itt mert már évek óta nincs Facebookom. :)
2021. ápr. 11. 00:20
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

En elegedett voltam mindennel (marmint a szobak, dokik, szuleszno). Feljebb le is irtak mar a reszleteket. Felujitott szobak. Talan egy-ket korterem maradt a regi verzio, de ott nem voltam. Nagyon jo szerintem, hogy kulon mosdo van ket szobahoz. Tehat negy emberre.

Nekem szemely szerint szuksegem lett volna picit tobb segitsegre a csecsemosoktol, de elfogadtam hogy sokan vagyunk es ennyi jut.

Amit idegesitonek talaltam es zavart az az, hogy pl a kekfeny alatt ugye babokam valahogy leszakitotta a szemerol a ragasztast es nem voltak hajlandoak kicserelni mondvan hogy "jo meg az". Hat szerintem meg nem. Kicsit szar erzes, hogy a te gyermeked a legjobbat akarod es felulirnak dolgokat olyan emberek akiknek nem szamit. Ah mindegy fogtam leszakitottam es visszamentem, hogy hat hoppa kerek ujat. Bocsi.

Illetve meg az etetesnel voltak gondok, mert ugye az elso par nap meg nem indult be a tejem. Az egyik csecsemos lefejette velem a masik meg nem volt hajlando odaadni, hanem vegul tapszert nyomott a kezembe. Frissen szulve azt lesni es felmerni hogy mikor ki van ott kozuluk es kinek mi fer bele. Kihez hogyan kell szolni. XD.... Az a par nap nekem eleg is volt beloluk es szabadulni akartam ebbol a legkorbol ahol mindenki kenye kedve szerint tok mast tanacsol es mast mond. Viszont volt kozottuk egy-ket nagyon nagyon kedves is aki meghallgatott. :) Szoval azt tanacsolom, ha olyan helyzetbe kerulsz mindenkivel kommunikalj es meg fogod latni h ki az akivel erdemesebb.

2021. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 rizsaa válasza:
46%

És e épületben kell szülni ? 3. Emelet ?

Mert azt mondjak fel van ujitva. Hat az e épület nem úgy néz ki mint ami fel van ujitva. Azt sem értem miért urológia van kiírva ?

2021. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!