Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Történt már valakivel ilyen?...

Történt már valakivel ilyen? Mennyire lehet hinni az ilyesminek?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok,még soha a terhességem alatt nem álmodtam a babával,egyáltalán nem.Ma hajnalban,viszont álmomban megszületett.Nem mondom,hogy nem fájt,de kibírható volt és ahogy láttam,hogy a kis feje kibújik,majd a teste egyszerűen maga volt a csoda.Annyira szép baba volt.Reggel olyan fáradtan ébredtem,hogy mondtam is a páromnak,hogy semmihez nincs kedvem,csak feküdni és szundizni,és hihetetlen boldogságot érzek azóta.Csak az álom és a baba jár a fejemben.
2010. aug. 21. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En kb mar egy hete minden ejszaka szulok, egyik reggel meg oldalba is vagtam a parom, hogy vegye fel a kicsit, mert sir, en meg most szultem es meg nem tudok kimaszni az agybol :).

36 hkm

2010. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem lehet rá mit adni.Te azt álmodod ami ugye minden álmod:)Tehát ebből arra is lehet következtetni hogy félsz 1 picit a szülésről mert az az álmod hogy nem volt annyira fájdalmas:)

Remélem valamennyire érthető voltam!

Sok boldogságot nektek a babához!

2010. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsővel gyakran álmodtam ,hogy vajúdok, meg szülök. Álmomban persze sosem fájt :DDD


De ettől még időre szültem.


Igazából mi a kérdésed????

2010. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is megszültem a fiamat már szülés előtt! De szép is volt az az álom! Tán' még sírtam is! :) Nade amikor megszületett igaziból, az se volt piskóta! :) 1000000x átélném! A legjobb drog! :D
2010. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

velem nem történt ilyen, de azt olvastam, hogy normális jelenség, a szervezeted, agyad készül a feladatra, és úgyis gondolom elég sokat jár ez a téma az eszedben nem? fogd fel pozitív jelnek!

sok boldogságot, könnyű szülést kívánok!

2010. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ige,egyre többet gondolok a szülésre.És félek is tőle egy kicsit,nem a fájdalom miatt,hanem amiatt,hogy minden rendben legyen.

Már alíg várom,hogy megszülessen a pici.

2010. aug. 21. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!