Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor jöttetek...

Szülés után mikor jöttetek helyre odalenn?

Figyelt kérdés
8 hete szültem, gátmetszéssel, és még mindig érzékeny a hegem. Ha nem hagyományos fazonú bugyi van pl rajtam, akkor fáj. Még nem mertem ez miatt lefeküdni a párommal. Doki azt mondta kontrollon, hogy még 2-3 hétig várjak ilyesmivel mert látja hogy még gyógyul, de egyébként minden oké. Azt mondta a varrat helyéről van valami vadhús, had dolgozza le. Volt valaki még így? Mikor jött rendesen helyre? Már a kádban fürdés is nagyon hiányzik
2021. ápr. 14. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Első gyerekem szülése után (gátmetszéssel) nekem is nagyon nehezen gyógyult és be is volt gyulladva. A varrat szedésen mondta a doki, hogy vegyek kamilla ülő fürdőt és kenjem popsikrémmel, de így is nehezen gyógyult és én is csak francia jellegű bugyit tudtam elviselni.
2021. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekem 5 honapos volt, mikor eloszor egyutt voltunk a ferjemmel. Kb. 10 hetig volt ilye olyan verzesem. Es utana meg nem mertem... Az elso alkalmak iszonyat fájtak. Meg mindig faj a szex elejen behatolaskor, de utana mar jo...szoval meg mindig nem rendes. Frontot a varratom megerzi..ugyanugy mint masnak a terde peldaul. 10 honapja szultem.. szoval jah, szep lassan de mar oke lesz.


Csak turelem, ferjed is legyen veled nagyon turelmes es ovatos. Eleinte csak sikositoval ment nalunk a dolog es ugy, hogy a ferjem meg nem volt izgalmi allapotban mikor betette :) mivel oylannszukre varrtak...de szoval szepen kitornazta maganak a helyet.


Csak azert meselem, hogy ne legy remenyvesztett, minden rendbe jon idovel :)

2021. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is volt vadhus, magatol visszahuzodott ugy kb 1-2 honap alatt, nem tudom hogy, de egyszer csak eltunt.
2021. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Masodik gyerek után kb fél évig volt érzékeny, frontnál rendesen lüktetett a heg. Sikosítót használtunk, így nem fájt a szex.

Már 1 éves a gyerek és teljesen rendben van.

2021. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy igazán 3 hónap után lett minden oké.

Nekem gyulladt is volt.

Azóta csak frontoknal kellemetlen.

2021. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam hogy ez így oké 😅
2021. ápr. 15. 06:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom a frontot akkor mindenki érzi 😂
2021. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#3 Neked kívül, vagy belül volt vadhús? Nekem belül, a hüvelybemenetnél és ez miatt eléggé félek az együttléttől, pedig mar nagyon jól esne 😅 viszont nem akarok kárt tenni magamban, a hegem is kemény még, fél hogy esetleg felszakad vagy vérezni fog
2021. ápr. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!