Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mikor...

Császármetszés után mikor mondtátok azt hogy teljesen rendbe jöttetek?

Figyelt kérdés
Mikor nem fájt már a műtét helye, mikor emelhettetek, mikortól tudtatok sportolni? Ja és volt tejetek? Csak azért kérdezem mert úgy néz ki hogy császárom lesz, és tudni szeretném hogy mire számítsak.
2014. márc. 10. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Kb. 3/4 év volt.

Szoptattam, a sebem szépen gyógyult, de addigra múlt el az érzéketlenség arról a területről.

2014. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyorsabban regeneralodtam, mint sima szules utan. Tejem volt egybol, eloszor elotej, mint mindenkinel, par nap mulva rendes tej. Az a titka, hogy egybol rakd mellre a babat, amint tudod (en pl. meg a mutoasztalon kertem, hogy hozzak oda) es vegig a babaval legyel, szoptass igeny szerint. Nekem edaval volt a mutet, amint vegeztek, betoltak a szobaba, majd 3-4 ora mulva kikotottek az infuziot, kivettek a katetert es fol kellett allnom, elegge fajt, de kibirhato, magamtol ki kellett mennem a wcre. Majd utana mar egyre jobb volt. Velem volt a ferjem, mar a jelenlete is sokat segitett. A babammal aludtam vegig es nagyon jol beindult a tejtermeles, sokkal gyorsabban, mint a rendes szules utan az elso babammal. Otthon is volt segitsegem, igy tudtam pihenni a sebemmel. Igazabol az elso egy het a nagyon fajdalmas, utana mar egyre konnyebb. A 15 kilos kisfiamat mar eleg koran tudtam emelni, nem emlekszem pontosan, 1-2 honap utan.
2014. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néhány hét volt a felépülés, de igazán kellemetlen csak az első néhány nap volt.
2014. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazán kb. addig fájt, amíg a kórházban votunk, de azért a gyermekágyas 4-6 hét még elég visszafogottan ment. A szoptatással viszont nem volt szinte semmi problémám. A hegem nekem kicsit zsibbadt maradt (már 4 éve) plusz sajnos volt műtéti szövődményem is, amiből kb. másfél év volt kilábani.
2014. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt rendbe jöttem. Tejem volt egyből. Emelni már 6.héttől lehetett volna, és tornázni is, de szerintem a 3 évesemet (20 kg) már hamarabb emelgettem. Tornázni én személy szerint nem szeretek. (úszni vagy futni inkább) A sebem is gyorsan gyógyult nagyon, és kb. 5 hétig véreztem, aztán a 9. hónapban jött meg újra, mert végig szoptattam. BOldog babavárást!
2014. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fajdalmaim kb. 2 napig voltak, de abszolut turheto volt. Emelni bizonyos mertekig egy het utan emeltem (csak picit, gyreket hordozoval, ez kb. 4 kilot jelentett, ferjem orvos, szerinte ennyit siman szabad, de sok ismeros hat hetig ennyit sem emelt, biztos azert egyeni, hogy ki hogyan regeneralodik). 4 hetes volt a lanyom, amikor otletszeruen attologattam a butorokat a szobajaban, szoval akkor mar szerintem olyan voltam, mint ujkoromban. :) a heg gyakorlatilag nem latszik.


Keves tejem volt, egy honapra volt eleg.

2014. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, sportot ket honap utan kezdtem, jogaval, 6 honappal kesobb kezdtem eroltetobb dolgokba.
2014. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg egy, nekem az erzeketlenseg azota sem mult el, ferj szerint soha nem is fog, most lesz ket eves a lanyunk.
2014. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!