Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fontos dolog, szülés előtt...

Fontos dolog, szülés előtt megnézni a kórházat/szülés helyszínt?

Figyelt kérdés
Főleg arra gondolok, hogy az első szülés előtt volt-e aki utánna nézett, hogy mégis hol fog szülni, ha beindul a szülés mit csináljon, mit kell tennie.
2021. ápr. 23. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Tudtam, hogy melyik emeletre kell menni, másnak nem éreztem szükségét.
2021. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én is csaka annyit tudtam, hogy a kórházban hol van a szülészet. Ennyi, nem is kell több.
2021. ápr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 🙂 Még annyit fűznék hozzá, hogy ahol járok vizsgálatokra, ott a szülészeti rész a Covid-osoké. Ezért egy másik intézménybe kell mennem szülni. Emiatt izgulok 😅 meg persze a szülés miatt 😬 első baba lesz 😅
2021. ápr. 24. 01:49
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, pont nem fog érdekelni, hogy milyen az a szoba! Minél tovább vajúdj otthon! Én 3 hónapja szültem az első babát. Voltam szülés felkészítőn stb., jó volt, jó volt, de erre semmi sem tudott volna felkészíteni.
2021. ápr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak onnan tudtam hova kell menni, hogy anya 10évvel elötte ott szült... illetve a szülészet az emeleten van, a terhesgondozás meg alatta.

2éve szültem, lett volna alkalom kórházbejárasra, de nem éreztem szükségét. Mikor benn vajudtam, akkor is hoztak be egy csoportot, annyira gáz volt. Én feküdtem az ágyon a fájásaimmal, ők meg mint a túristák vonultak 20an végig a szobákon. Jóhogy nem fényképeztek... nem engedném... (szülőszobába nem mehettek be, csak az üresekbe. Viszont vajudni még nem raknak a szülőszobára, arra van külön helyiség, csak az 5perces fájások után lehet szülőszobára menni. A vajudó meg maga az átjáróház 😡)


Egyébként én akkor mar ott úgy voltam vele, ha az árokpartján lettem volna sem érdekelt volna jobban, csak legyen vége.

Szülésfelkészítőre pár alkalommal eljártam, de beláttam, hogy felesleges pénzkidobás. Arra ami ott van, nincs az a tanfolyam, aminfelkeszítsen 🤷‍♀️


Szeptember végén, október elején szülök újra. Tavaly át lett építve a szülészet. Ezt virtuálisan láttam, a polgármester rakott fel nem kevés képet, videót róla.

2021. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Most amúgy se idegesítsd magad ezen, covid miatt sehol sincs lehetőség bejárásra.
2021. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En szules előtt direkt homokba dugtam a fejem. Ok azt tudtam melyik épületbe kell menni, de ennyi. Nem voltam hajlandó semmire: felkészítő, bejárás, videonezes. Semmi.
2021. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem jól esett körbenézni, hogy hova fogok menni, és pontosan hol kell bejelentkezni. Szeretek előre tervezni, és nem a fájások közben agyalni, hogy merre induljak.
2021. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te igényled? Van akit megnyugtat ha előre ismeri a környezetet,másnak ez nem számít. Úgy csináld,ahogy neked jó.
2021. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!