Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szülési tapasztalataito...

Orszosz kérdése:

Milyen szülési tapasztalataitok vannak a Tolna megyei Balassa János Kórházzal kapcsolatban? Esetleg bármilyen tapasztalat Dr. Kaszás Tiborral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#szülés #János kórház #Kaszás Tibor #Szent János korház
2021. ápr. 20. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly januárban szültem. Minden rendben volt. Este fél 11kor mentünk be, hajnal 3kor lett meg a baba. Orvost nem sokszor láttam, a két szülésznő gondoskodott rólunk végig. Mármint a vajúdás alatt. Nagyon kedvesek voltak, mindig tájékoztattak mindenről, mi fog történni, mit miért csinálnak. Az orvos is nagyon jó volt, a Varga József volt ügyeletben szerencsére. A végefelé többször rám nézett már ő is, elképesztően kedves és figyelmes volt, kitolásnál fogta a kezem, meg ilyenek. :D szóval rendben volt nagyon az egész. A csecsemősök között volt 2 nagyon flegma, de a többiek kedvesek voltak. Segítettek, megtanítottak mindent. Alapból baba-mama szoba van, de ha nagyon ki vagy bukva, akkor vigyáznak rá, ha pihenni akarsz. Én ugye hétfő reggel 5kor keltem, aznap éjjel született meg a baba, reggel fél 6kor kerültem be a szobámba, de egy percet nem tudtam aludni napközben, mert akkor már indult a nap. Aztán kedd este egész éjjel mellen volt a babám, ha le akartam tenni, akkor azonnal nyekergett, szóval megint csak nem aludtam, csak 3 órát bóbiskoltam, azt is megszakításokkal. Szóval hétfő reggeltől szerda estig 3 órát tudtam aludni összesen, úgyhogy szerda estére az idegösszeomlás szélén voltam, amit észre is vettek, úgyhogy ők mondták, hogy akkor én most feküdjek le aludni, és reggel majd hozzák a babát. Na szóval rendben volt az egész. A kaja meglepően jó volt. Kb. ennyi jut eszembe. Kaszás Tibort nem ismerem.

Mikor szülsz? :)

2021. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem rossz élményeim vannak. Az egész szülés és az utána következő kórházi napok is borzalmasak voltak.

A szülés úgy zajlott, hogy nem tájékoztattak semmiről, ha mertem kérdezni, akkor mérgesen válaszoltak, és megjegyezte a szülésznő, hogy zavarom a kérdéseimmel (mert meg akartam kérdezni, hogy mit fog csinálni - gátmetszést akart, és ha nem kérdezek rá, nem is mondta volna).

A kórházi napok is szörnyűek voltak, kezdve a kajától a nővérekig, akik folyamatosan megjegyzést tettek a melleimre.

2021. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hete szültem ott, a szülés része borzalmas volt. Mind az ápolók mind a szülésznő viselkedese felháborító volt. Első baba.

A szülésznő folyamatosan megjegyzéseket tett arra hogy milyen rosszul csinálom a kitolási szakaszt és hogy 1 óra múlva is itt leszünk mert béna vagyok. Egyébként 5 nyomásra kinnt volt a baba.

A korházi napok elviselhetőbbek voltak. A csecsemősök segítőkészek voltak, mindent megmutattak, szivesen válaszoltak minden kérdésre. Nyugodtan beadhattam hozzájuk a babát ha pihenni akartam egyáltalan nem néztek rosszallóan az emberre emiatt.

2021. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!