Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ételt kaptatok a...

Milyen ételt kaptatok a kórházban szülés után?

Figyelt kérdés

Tudnátok konkrét példát írni, hogy mi volt a kórházi koszt, amit a bent töltött napokon kaptatok? Esetleg kórház megjelöléssel együtt?


A Sote2-n fogok szülni és kíváncsi vagyok, hogy mennyire szükséges étellel is készülni arra a néhány napra.


Köszönöm előre is a válaszokat


2021. ápr. 26. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Zöldséglevesre emlékszem az volt kb az egyetlen amit megettem, szendvicset kaptunk minden reggelire parizerrel vagy szalámival (mindkettőt utálom), volt egyszer valami főzelék is fasírttal azt is megettem és egész finom volt. Én borzalmasan finnyás vagyok egyébként, úgyhogy nagyrészt érintetlenül hagytam amit kaptam vagy eleve egy gyors ránézés után nem is kértem. Ez a Szent István volt egyébként, amikor szültem lehetett rendesen látogatni és a családom ömlesztette rám a kaját, úgyhogy nem voltam rászorulva a kórházi kosztra, de nem tudom, hogy jelenleg mi a helyzet és mennyire lehet ételt beküldeni.
2021. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Éjszaka miután megszületett a kislányom kaptam egy kefírt meg egy dobozos 100%os almapürét miután majdnem elájultam mert már egy napja nem ettem. Ez nagyon jól esett, az egyik a reggeli a másik az ebéd része lett volna.

Reggelire egyik nap tömbös sajtkrém volt kenyérrel, másik nap sonkaszelet vajjal és kenyèrrel. Ebédre valami leves meg főzelék féle hússal, ezeket nem kértem el, másnap nem tudom, szintén nem kértem el. Úgy voltam vele, hogy úgysem fogom megenni, akkor inkább maradjon meg érintetlenül, hátha valakinek kell. Van egy kis ételfóbiám, így sajátot ettem amit hozott be a férjem és a barátnőm. Még a vírus előtt István kórház.

2021. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerontem ez attól is függ mennyire vagy válogatós. Ha az vagy, akkor én készülnèk extra kajaval mert a kórházi koszt néha még annak sem megy aki nem válogatós alapból
2021. ápr. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én válogatós vagyok de a kórházi kosztal alapvetően nincs bajom,ha az nem főzelék.

Husleves, zöldsegleves volt.

Volt hússzelet krumplival uborkával

Túrógombóc ami nagyon finom volt.

Reggeli vacsi felvagottak, kockasajt,kefir ilyenek.

2021. ápr. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Átlagos kórházi kaja, amiket előttem is írtak.

Se tejet se leveseket, se mást nem tudtam megenni, pedig szeretem, úgyhogy natúr kekszen és gyümölcsleveken éltem bent. Otthon apránként helyrejöttem.

2021. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli mindig kenyér volt 2 szelet szalámival és egy alma vagy egy müzli szelet. Ebéd általában zöldség leves, tészta és valami szaft meg hús vagy főzelék, illetve egyik nap hétvégén rizsfelfújt pudinggal. A vacsora mindig egy kifli volt meg egy diétás joghurt vagy egy májkrém, általában harcsás. 🤮 Éhen halni éppen elég volt.
2021. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!