Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok!Tik hogy reagálnátok...

Lányok!Tik hogy reagálnátok ha pasitok azt mondaná hogy 5 gyereket szeretne tőletek?

Figyelt kérdés
Szerintettek túl sok?

#Suülés,gyerek,lány,fiú,kapcsolat,szerelem,szex,baba
2021. máj. 7. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy milyen apa lenne ő maga, és hogy mennyi anyagi forrása van neki, mert az enyém tuti nem lenne elég. Ja meg azért megnézném menet közben hogy a fizikai és mentális egészségem hogyan alakul a gyerek születése után. Mert azért gondolom, szeretne anyát is az 5 gyerek mellé. 😏
2021. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy majd, ha ő szüli meg őket, akkor lehet róla szó.
2021. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt mondja, hogy megteremti mellé az anyagiakat is, támogat, segít és kiveszi a részét mindenből akkor ok, de ehhez nyilván azért eléggé stabil, kölcsönös bizalomra épülő kapcsolat szükségeltetik. Hála az égnek viszont olyan férjem van aki hozzám hasonlóan “csak” kettőre vágyik.
2021. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Instant futás
2021. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Túl sok. Nevezz önzőnek, de én akarok karriert meg valamennyi időt magamra. Az anyagiak nekem szintén fontosak, nem tudnám elképzelni, hogy ennyire függjek anyagilag egy pasitól. El tudnánk tartani 5öt, lenne mint enni, de én akarok nyaralni, étterembe menni, nem csak a minimumot. Aztán jó lenne nem pucér seggel kirakni őket suli után, hanem legalább egy lakás önerővel megtámogatni őket.


Ja meg mikor kezdesz szülni? Ehhez kb 25 évesen neki lehet látni ahhoz, hogy kényelmesen kijöjjön és 37 éves korodban 0 munkatapasztalattal kereshetsz állást.

2021. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Azzal a lendülettel szakítanék :D


Mi addig az elsőbe sem vágtunk bele, míg egy véleményre nem kerültünk.

2021. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Eleve nem jönnék össze olyannal, aki akar gyereket, mert én semmiképpen nem fogok vállalni. Ha nem egyezik meg a jövőképünk ebben a témában, akkor nem szabad erőltetni a kapcsolatot, mert ugye ebben a helyzetben nem lehet kompromisszumot kötni.
2021. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Én nem akarok ennyit. Ezt mondanám.

Ha komolyan gondolja, szakítok.

2021. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Hidd el kedves kérdező, hogy már gyerek is bőven elég!


Ha apa leszel, majd megtudod és meggondolod..!


Nálunk a férjem nagyon szeretett volna többet, de azóta, hogy az első megvan és mindnyájunkat kikészít, még ő sem erőlteti már.


A sok gyerek szerintem csak a mesékben szép, meg elméletben, meg a rokonoknál, de sajátként 0-24-ben őrület.


Persze, úgy klassz lenne neked, hogy te meló után picit játszizol velük, mert tök cukik az asszony meg egész nap bolonduljon meg és szakadjon szét.


Sokan azért is akarnak nagy családot, mert az olyan szép. Hát a gyakorlatban meg én is ismerek olyan anyát, aki több gyereket is felnevelt, de idős korára mégis magára maradt.

2021. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Menekülnék.


Mert lehet akármilyen jó apa és jó férj, de ha neadj ég történik vele vmi, kicsi az esély a túlélésre..

2021. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!