Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan hullani fog a haj?

Szules utan hullani fog a haj?

Figyelt kérdés
Mikor kezd hullani haj es milyen mennyisegben?

2021. máj. 19. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem biztos, hogy fog hullani. Mindenki teste más és másképp reagál a hormonális változásokra. Nekem pl a terhesség alatt hullott inkább.
2021. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdődött amikor 3 hónapos volt a baba. Brutális mennyiség volt , igazából nem a hajam miatt aggódtam leginkább hanem nagyon idegesítő volt , hogy hiába takarítottam minden nap így is ott volt mindenhol állandóan. Egy hónapig tartott.
2021. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb esetben igen, hullik. De nekem sem egyből szülés után kezdett, hanem kb. 4 hónappal utána.
2021. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemnél 3, a másodiknál 4 hónappal a szülés után kezdett el hullani a hajam. Kb. pont annyi, amennyi nem hullott ki a 9 hónap alatt. Csak most ugye jóval kevesebb, kb. 5 hónap alatt.
2021. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem brutál módon hullott, vicc nélkül attól féltem, hogy nem fog maradni. De igazából csak kihullott az a "plusz" hajmennyiség, amire terhesség alatt szert tettem...mert akkor viszont egyáltalán nem hullott, egy szál se szinte, és olyan dús hajam volt, mint életemben soha. Aztán szülés után 3-4 hónappal visszaállt a rend, és annyi hajam maradt, amennyi terhesség előtt is volt. Sajnáltam egyébként, jó lett volna, ha megmarad az a rengeteg 😃

Mindkét terhességem alatt (és után) így történt.

2021. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem biztos, hogy fog, és az sem biztos, hogy ha hullik, durván fog.

Nekem pl minimálisan hullott csak. Csak lestem, hogy másoknak tök megritkult a haja, nekem meg nem is látszott változás. És kb 3-4 hétig tartott ez a minimális hullás is.

Nem tudom, mitől függ, én szoptattam (sokat és igény szerint) és mellette rendesen figyeltem az evésre, ivásra és szedtem vitaminokat is. Fene tudja, hogy emiatt volt-e vagy csak mázlim volt.

2021. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem kb ugyanannyi hullik, mint terhesség előtt.
2021. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Első terhességnél nem hullott a hajam. A második gyerek most 4 hónapos, csak egy nagyon kicsit kezdett el hullani az elmúlt hetekben.
2021. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alapból hullott a hajam mindig is, bár nem látszik rajta. A terhesség alatt egy szálat sem veszítettem úgyhogy tudtam hogy ennek böjtje lesz. A második hónaptól kezdve négy hónapon át konkrétan vedlettem. Most már egy ideje jobb, csak annyira hullik, amennyire előtte.
2021. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindkétszer szülés után kb. 4 hónappal kezdett hullani, méghozzá nagyon. Én nem bántam, alapból is rengeteg hajam van, nem hiányzott a többlet.
2021. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!