Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan hullani fog a haj?

Szules utan hullani fog a haj?

Figyelt kérdés
Mikor kezd hullani haj es milyen mennyisegben?

2021. máj. 19. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én most 5 hónapos terhes vagyok, tegnap porszívóztam, és hát elég gyanús volt, hogy régebben sokkal több volt a haj a padlón. Szóval a szülés után biztosan behozza majd magát. De az enyémen nem látszik még, hogy sűrűbb lenne, talán mert eddig is nagyon sűrű volt, 2-3 fejre is elég lenne, ami nekem nő.
2021. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A gyerek 3-6 hónapos kora között nagyon hullott. De nem kell parazni. Csak a többlet hullik ki ami terhesseg alatt nem. Marad hajad.
2021. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4 honappal szules utan nekem is
2021. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2 hónapja szültem, nekem eddig nem hullott a hajam.
2021. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szülés után pontosan három hónappal kezdődött, és nagyon erősen hullott. A hajmosás horror, reggel a párnán hajszálak, ketnaponta porszívózás.

Akiket én megkérdeztem, mindenkinek erősen hullott (4-5 ismerős).

Azzal vitatkoznék, hogy a többlet hullik ki, nekem is és az ismerősöknek is jóval mínuszos a buli a terhesség előtti szinthez képest. Akinek csak a ,többlet’ hullik az már szerencsés a nem reprezentatív közvéleménykutatásom alapján. :)

2022. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Azota mar a babam 11 honapos es nekem csak nagyon minimalisan hulott
2022. márc. 16. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!