Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajudas kozben is verzik az...

Vajudas kozben is verzik az ember vagy csak szuleskor? Elnezest ha nevetseges kerdest tettem fel, de elso babam lesz es nem tudom mire szamitsak. Azert isjo lenne ezt tudnom, mert a havi verzeseim igen erosek szoktak lenni. Koszonom valaszaitok!

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülőszobán a vizsgálat után kezdtem vérezni.De nem volt vészes.Betétet kaptam,de bugyi nem lehetett rajtam.
2010. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

amíg tágul a méhszáj, az is vérzik (enyhén), én bugyiban, betétben éreztem jól magam, de az orvos mindig rámszólt, hogy vegyem le, ne aggódjak, hogy össemaszatolom a földet.


mivel a magzatvíz is elfolyhat, sok betétet készíts be (én majdnem 1 csomag betétet elhasználtam szülésig a magzatvíz miatt)

2010. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tágulási vérzéssel kezdődött a vajudásom, így én végig véreztem, de csak enyhén.
2010. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem véreztem. A havim nekem is elég erős szokott lenni, de szerintem a kettő nem függ össze.
2010. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem néha jött 1-1 csepp, a tágulás miatt, de én észre se vettem, csak utólag mondták. szerintem a havi vérzéssel ez nincs kapcsolatban!
2010. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem vajúdás alatt sem szülés közben nem véreztem. Egyetlen szabályos vércsík volt a babán, a gátmetszés miatt, amúgy tiszta volt teljesen. A kórházban töltött napokban vérezgettem, majd otthon összevissza néhány hétig, hol igen, hol nem, de ez 6 héten belül normális.
2010. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén? Foggggalmam sincs...a fiam 4 hónapos:)

Indított szülésem volt, tágító labdával meg burokrepesztéssel. Valami váladék biztos volt, mert kaptam betétet, akkorát, mint az állat, gyakorlatilag nem is kellett combbal odaszorítanom. Bugyi nem lehettet rajtam, de így nem is hiányzott.

A szülésznő mondta, h annyi betétet használok el, amennyit akarok (csodálkoztam is) A burokrepesztés után kb 1 órával volt vicces, már a vajúdólabdán ültem, amikor egyszercsak beterítettem a földet a magzatvízzel. Pedig azt hittem, már minden elfolyt.

szerintem a szülés közben annyira nem vérzel. A vér a leváló méhlepény miatt lesz főleg.

2010. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem.
2010. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!