Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-pesti szülészet érdekelne...

Dél-pesti szülészet érdekelne róla minden. Az ápolok, az orvosok minden. Ha van köztettek olyan aki szült ott, akkor tudnátok róla infókat írni?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne róla.
2021. máj. 20. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Az a régi Szent Istvàn kórház?
2021. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Igaz én még csak 28 hetes vagyok és most fogom majd ott szülni az első babámat, de 9 hetesen be kellett feküdnöm a szülészetre magas vérnyomás miatt.

Iszonyatosan szép és tiszta a szülészet, a 3 nap alatt 5 különböző nőgyógyász vizsgált és mindegyik nagyon kedves volt és figyelmes.

Az ápolók elképesztően kedvesek voltak velem, segítőkészek, izgultam, féltem mikor bekerültem, folyamatosan nyugtatgattak, elmagyaráztak mindig mindent. Nem volt senki sem goromba.

Akárkivel beszéltem eddig mindenki nagyon jó véleménnyel volt róluk.

Egyébként van Facebook csoportja a kórháznak és az ott szülő kismamáknak. Ott is nagyon sok pozitívat és jó tanácsot olvasni :)

2021. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!