Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megkapom a beöntést és...

Ha megkapom a beöntést és nincs olyan közel a kórházban a wc, létezik hogy bemegy? Szülés közben ha véletlen becsúszik valami, olyankor mi van? Nagyon cikis?

Figyelt kérdés
2007. dec. 23. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.engem is ez a kérdés foglalkoztat.Valamelyik nap e´n is írtam ezzel kapcsolatban egy kérdést.de csak ketten válaszoltak.Szerintem a beönte´st olyan helyen adják,ahol gyorsan tudsz wc-re menni.na meg jól össze kell szorítani.

-na meg azt mondják,ha menetközben jön is valami,akkor már nem azal foglalkozol.Ezt nekem is nehéz elhinni,mert eléggé szényenlös vagyok,de kiderül,ha odaérünk.

Az bizti,hogy én is kérni fogok beöntést.Csak azt mondják,hogy nem mindíg jut rá idö,és nem minden esetben jön széklet.

Ne stresszelj rajta,és sok szerencsét.36hetes kismama.

2007. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 2- szer szültem más kórházban és az ágytól ahol kaptam 2 lépésre volt a wc addig pedig ki lehet bírni.

2007. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne izguljatok csajok!Ha véletlen a szülőágyon kicsúszik valami,ugysem fogjátok észrevenni,mert abban a pillanatban eltüntetik onnan egy gyors törléssel,mivel nagy a fertőzés veszélye.
2007. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem kell félni, a beöntést a vécé közelében adják. Én mondjuk nem kaptam, mert már nem volt rá idő, de ilyenkor sem kell félni, szülés közben mindenhonnan jön minden, nem is érzed, és rögtön ki is veszik alólad azt a kis darab lepedőt. Ez különben a legtöbb szülésnél előfordul, teljesen természetes dolog. És eszedbe sem fog jutni, akkor csak arra tudsz gondolni, hogy legyen már kint a baba és hagyjanak már békén mert mindened fáj. Legalább is én azt fontolgattam, hogy merre tudnék elszaladni :D Nem mintha ez megoldás lett volna.
2007. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a beöntést egy olyan helyen adják, ahol közvetlenül mellette van gy Wc , zuhanyzóval.Semmi para, teljesen tiszta leszel szülésnél.Különben ott már úgysem érdekel.
2007. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!