Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A budapesti János Kórház...

A budapesti János Kórház alapítványi szobájáról várok tapasztalatokat. Ára, Fürdő bent van-e, milyen állapotban van, stb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Az árára most nem emlékszem, de nem vészes. Semmi különös, van egy ágy, kis asztalka pár székkel, tv, fürdőszoba wc-vel. Teljesen normális állapotban van.

És persze, csak a szüléskor lehet kérni, és akkor kapod meg, ha éppen szabad.

2010. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg valaki tudja az árát? Hány ilyen szoba van? Csak egy?
2010. aug. 25. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

2008-ban 3 éj volt 18 ezer. Van szoba ahol nincs tv (4 db), ott van külön fürdő,wc, van ahol van tv+ 2 ágy, ha összetolod apa bent alhat. Nekünk a tv nélküli is megfelelt,lényeg volt a fürdő, meg hogy Apa járkálhatott amennyit akart.

2010. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

KÓRTERMEK:

 ALAPíTVÁNYI: 1 db 1 ágyas, fürdővel és WC-vel – fizetős, ha ezt kérjük mondani kell érkezéskor. Ár: 9.000 Ft / éj

 KÓRHÁZI: 2 ágyas, fürdővel és WC-vel – fizetős, ha ezt kérjük mondani kell érkezéskor. Ár: 6.000 Ft / fő / éj

 NORMÁL SZOBÁK:

~ 4 db 2 ágyas, kinti fürdő/WC – nagyon meleg, ha süt a nap (no árnyék)

~ 1 db 3 ágyas, fürdővel és WC-vel – nagyon kicsi

~ 2 db 5 ágyas, kinti fürdő és WC – árnyas, platánfa alatt van

 2.emeleti szobák – 2db 1 ágyas:

~ hátránya: hogy lépcsőzni kell, mert a csecsemő az 1. emeleten van, ahol a többi kismama kórterem!!!

2010. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
offolok de ez engem is érdekel, jöv pénteken feküdnék be, aznap töltöm a 37 hetet de koraszülött gyanús vagyok és veszélyeztetett ezért javasolják, h feküdjek be szülésig.viszont ha megvan a kicsi én is alapítványi szobát szeretnék.tudja valaki, h ezt mikor kell kifizetni?(gondolom nem előre, hisz nem tudhatjuk meddig tartanak benn-esetleges komplikációk stb miatt).Hogy kell ennek az árát rendezni?apuka benn alhat?(mintha olvastam volna vhol)bocsa, h érdemben nem szólok hozzá de nem nyitnék ezért új kérdést.
2010. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 20.000 Ft a 3 éj. Sajnos csak akkor kapod meg, ha éppen szabad előre természetesen nem lehet foglalni. Sajnos én is külön szobát szerettem volna, de épp akkor nem tudták biztosítani, nem volt hely abban az időben. Könnyű szülést kívánok:)
2010. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:31-es vagyok

utólag kellett fizetni

apa bent alhat

2010. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt minden fontos infót megtalálsz :)

3 hónapja szültem, alapítványi szobában voltunk, ha bővebben érdekel és maradt még kérdés nyugodtan írjál privit

2010. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat! Máris nézem a honlapot is. :-)
2010. aug. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!