Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten fektetnek be a...

Hányadik héten fektetnek be a kórházba ha nem indul meg a szülés?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosom ! Kérlek a kérdésem így nézzétek.

(Ebbol kiindulva gondolom nem is ugy figyeljenek ram az orvosok mint akinek van)


2021. jún. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Általában 40. hét körül, van ahol már egyből be kell feküdni a kiírt nap után, van ahol csak 40+5, 40+6 körül rendelnek be. Nekem pl 40+6 este kellett befeküdnöm, másnap kora délután született meg.
2021. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szombati napon töltöttem be a 40. hetet, előtte két nappal voltam nst-n, ott azt mondták, ha keddig nem indul be a szülés, reggel be kell feküdnöm.
2021. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hetfon (21.) volt nst, csutortokon (24.) toltottem a 40.hetet. Azt bedzeltuk, ha nem induk be magatol 27.en be kell mennem inditasra,mert enyhen gdm voltam. Szerencsere a kiirt napon,24.en szuletett meg a fiam termeszetesen. Nekem sem volt fogadott orvosom.
2021. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

41+1 szültem

Volt dokim


Vajúdással mentem.


Ugyanúgy a terhesgondozásob helzik a helyi protokoll mi.

Vagy az nst indokolhatja hamarabb.


Engem 41+3 este fektettek volna be, +4 indîtottak volna.

A megyei kórhátban 41 hetesen kell befeküdni.

Szültem itt ügyeletben is, nem jutottunk el idáig.


Amúgy itt úgy néz ki, hogy 40. Héttől naponta van nst, ha nem tudsz bejárni, akkor terhespatológiára raknak( covid alatt nem tudom)

Amúgy naponta mész, ha gond van, indítanak, ha nincs, akkor 41 hetesen befektetnek és mérlegelik az indítást.

2021. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Toxemia all fenn nalam 34.héttől. Vernyomascsokkentovel kordaba tarthato

Orvosok igy semmit se akarnak tenni :(

2021. jún. 13. 21:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap lepek a 39.hetbe
2021. jún. 13. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Korház és orvos válogatja,protokol határozza meg. ha egészséges terhesség 41.héten inditanak,ha babával vagy az anyukával probléma van akkro szülés beinditás,hüvelyi szülés és császármetszés esetén is 37-38.héten inditanak vagy 39.héten vagy 40 +1-2-3 naposan
2021. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!