Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaposvári vagy szigetvári...

Kaposvári vagy szigetvári kórház a jobb szülészet szempontjából?

Figyelt kérdés
Lassan félidős leszek, ideje mérlegelnem, hol szülnék. Igazából Nagykanizsán zajlott eddig a terhesgondozás, de a császárok aránya kicsit megrémít. Nyilván megértem, ha valakinek szükséges vagy így szeretné, de azt nem akarom, hogy semmi sem indokolja, mégis úgy járjanak el. Szigetvár v Kaposvár a jobb szerintetek?
2021. jún. 23. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Most költöznek éppen át az ideiglenes helyről.

Maga a szülés részét még nem tudom, de velem iszonyú rendes volt mindenki amikor méhen kívüli terhességgel feküdtem bent. Nagyon kedvesek voltak a nővérek és empatikusak, amikor műtét után teljesen ki voltam szolgáltatva, alig voltam magamnál.

2021. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Kaposváron születtem 23 éve és semmi gond nem volt, rendesen kivettek meg felsírtam doktorbácsi is jó arc volt mert momdta, hogy milyen cuki orrom van, mondjuk azt nem kedveltem amikor olyan erősen ráhúzták a kezemre a cetlit.
2021. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!