Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés alatt adnak...

Császármetszés alatt adnak nyugtatót?

Figyelt kérdés
Egy hónapja volt császármetszésem, ez volt a második. Kicsit nehezebben viseltem közben, mint az elsőt. Adtak egy olyan cuccot, megkerdeztek kerek-e, hogy ugy éreztem, mint aki totál bevan állva. Vajon mi lehetett? Nagyon jó cucc volt. Nem, mintha itthon szeretnék ilyet, de érdekel, hátha valaki tudja.
2021. jún. 27. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Gerincbe adnak érzéstelenítőt, mást nem.
2021. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem csak oxigént adtak, amikor pánikolni kezdtem, attól meg hánytam. 🤦🏼‍♀️ Egyébként nekem is összehasonlíthatatlanul rosszabb volt a második.
2021. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Két császármetszésem volt, nem adtak. Volt két nőgyógyászati rutinműtétem is ugyanott, akkor adtak nyugtatót. Császárnál nem szokás szerintem, mert átjut a babába.
2021. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Érzéstelenítő, amikor már kivették a babát oxit adtak. Lehet attól érezted ezt? Nekem nehézlégzést okozott, az elsőnél kaptam plusz oxigént, másodiknál rákérdeztem mitől van és akkor mondták, onnan tudom, hogy azt kaptam.
2021. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem szokták mondani, de még az érzéstelenítô elôtt szoktak adni egy “koktélt”, igen.
2021. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
#5 milyen koktélt? Nekem mindig mondták mikor mit csinálnak és nem, nem voltam nyugodt. Lehet rázva és nem keverve kellett volna adniuk.😂
2021. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Én oxigén maszkot kaptam, mert folyamatosan remegtem az idegességtől műtét közben.
2021. jún. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, ezt közben adtak. Mikor annyira rossz volt, ahogy rángatnak, fajt közben még a vállam, is. Állítólag annyira befeszitettem magam. Akkor kérdezte meg az aneszteziológus, hogy kerek-e valamit amitől ellazulok. Mondom, persze es akkor kaptam.
2021. jún. 28. 07:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Húgom kapott, én nem.
2021. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én morfint kaptam, miután kiemelték a babámat, mert nem érzéstelenített jól az EDA-m, és addig éreztem a fájdalmat. Na, utána már nem; és be is lazultam, néha el-el szundítottam.
2021. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!