Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A párom nem akar közös gyereke...

Fetya1010 kérdése:

A párom nem akar közös gyereket de én igen mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy gyereke és kijelentette hogy nem akar velem közös gyermeket mert nem akar többet szülni. (Az egyéves kislanya az előző kapcsolatában kényszerűségből jött világra) én sajatomkent szeretem de szeretnek közöset is a későbbiekben mert egyszerűen nem érzem magam teljesnek és nem tudom feldolgozni hogy a szeretett lányomnak van egy ver szerinti apja aki ahol csak tud keresztbe tesz nekünk. Szerintetek később változik a párom véleménye vagy előbb utóbb bele örülök abba a tény be hogy én nem erdemlem meg hogy gyermeket szüljön nekem és ki nyirom magam?

2021. jún. 30. 23:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Az összes leírásod alapján jobbat nem tudok javasolni. Félre megy az exével, gyerek is lesz, te meg visszafogadod... veled meg nem akar közöset...:D miaf.
2021. júl. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj sírhatsz, hogy neked milyen rossz, de a történet akkor kezdődött, amikor rosszul választottál párt. És ebben a drámában 1 bölcs döntés van: a nő nem akar szülni.
2021. júl. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet, hogy túl korai neki ezt mondogatni? Sokan akkor is azt mondják, hogy nem akarnak többet szülni, akik amúgy több gyermeket terveznek, de aztán ezt egy egy éves gyermek mellett nem tudják elképzelni. Utána persze változik a vélemény. Párod nem akarta az elsőt sem.


Vagy a másik, ami eszembe jutott… Mennyire van rá esély, hogy te csak azért kellesz neki, hogy segíts a kislány és az ő eltartásában? Ha te nem lennél, egyedül megtudná csinálni, lenne hova mennie?

Ez elég furcsa, hogy tőled nem akar közös gyermeket, ráadásul félre is lép…

2021. júl. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod ezt és együtt maradsz vele vagy pedig szakítotok.
2021. júl. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Várjál, lehet én értettem rosszul. Mikor veled volt, visszament az exéhez és akkor lett terhes?
2021. júl. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő nem szeret téged, azért van veled, hogy segíts neki megélni a gyerekével.
2021. júl. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsóval. Kell neki valaki aki fizet mint a katonatiszt. Amúgy az én lányom is 1 éves, egyenlőre én sem tervezem, hogy lesz még egy gyerekem. Lehet majd idővel változik. Szóval azt ajánlom, hogy várj türelemmel. Nem mindenki álmodik arról, hogy 2-3 totyogó botladozzon a bokája körül egyszerre.
2021. júl. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sokat várnék a szakítással. Még olvasni is fáj, hogy ekkora balek hogy lehet valaki.
2021. júl. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver, te sem vagy a legélesebb kés a fiókban...


Szakítotok, ő felcsináltatja magát, visszafogadod, neveled a gyerekét....

Persze, hogy nem akar többet szülni, megkockáztatom nem is szerelemből van veled, csak a jólét miatt. Van gyereknek apja (helyett apja), gondolom anyagilag is jól jössz neki...


Én nem reménykednék. Lépnék amíg lehet.


És ezt nőként írtam

2021. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem is fog akarni. Másnak majd igen. Mert mást szeretni is fog talán, nem csak a pénz kell. Ennyi a sztori. Olyannak főleg nem fog, aki a neten írkál olyanokat, hogy kinyírja magát.
2021. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!