Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem folyik el a magzatviz...

Ha nem folyik el a magzatviz es a baba nincs a szulocsatornaban, de mar itt az ido szamithatok fajasokra vagy csaszar lesz a vege? Voltatok hasonlo helyzeben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben zajlik, akkor előbb megindulnak a fájások, ezzel elkezd tágulni a méhszájad, és ahogy egyre jobban tágul, utána fog csak a baba a szülőcsatornába kerülni, ha már teljesen kitágultál.

Nem a császárra kell egyből készülni.

Nekem sem folyt el a magzatvizem, ez nem törvényszerű. 1 ujjnyi tágulásnál, a kiírt idő után 1 héttel a kórházban volt burokrepesztés, és utána felgyorsultak a dolgok. Nem lett császár a vége.

2010. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kiírt időre érted, hogy már itt az idő? Azt a baba mondja meg, mikor van itt az idő :) Amúgy nekem sem ment el a magzatvizem és a baba sem volt a szülőcsatornában, hanem a 40+4 napon jöttek a fájások, az 5 perces fájásoknál bementünk a korházba, de sajnos nem tágultam, 5 óra vajudás után zselét tett fel az orvos, az sem ért sokat, majd infúziót kötött rám, ettől még erősebbek lettek az 5 perces fájások, és még így is nagyon lassan tágultam, egyszer csak azt mondta az orvos, na még másfél óra és szülünk (10 óra vajudás után) már nagyon fáradt voltam, éjszaka is volt, a baba egész éjszaka rugdolódott, őt is megviselte a dolog, magára tekerte a köldökzsinort és leesett a szívhang, rögtön vittek a műtőbe, így lett császár a vége, amit nem bántam, mert akkor úgy éreztem nem lett volna erőm megszülni.

Mindenkinek más, csak légy türelmes, hallgass a babádra, majd ő diktál :) Kívánok neked könnyű és problémamentes szülést!

3,5 hónapos kisfiú anyukája

2010. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!