Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 2 nappal...

Császármetszés után 2 nappal tényleg hazazavarnak?

Figyelt kérdés
Az első sürgősségi császár volt 2,5 éve, lehet hogy emiatt és a komplikációk miatt, de én nagyon ki voltam készülve utána. 2 nappal császár után éppen hogy fel tudtam állni egyedül, fájt mindenem, antibiotikumot és fájdalomcsillapítót kötöttek be reggel, délben, este, éjjel, nagyon esetlen voltam. Hétfőn éjjel volt a műtét, csütörtökre lettem minimálisan jobban, pénteken engedtek haza. Most programcsászár lesz, azt mondták hogy 2 napot tartanak bent maximum. Ez valóban így van? Ha az előzőből indulok ki, akkor nem tudom elképzelni, hogy olyan állapotban akár az autóig el tudok cammogni. Soproni kórház.
2021. júl. 10. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdés…

Sógornőm csütörtökön délelőtt szült (tervezett császár) és szombat kora délután már haza is engedték őket.

2021. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!