Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszes utan 3 nappal...

Csaszarmetszes utan 3 nappal fejfajas?

Figyelt kérdés
Lehet koze a csaszarmetszeshez?Eddig nem fajt a fejem de most ha ulok vagy allok az egesz fejtetom a homlokom faj.Ha fekszek akkor jobb sokkal.Vagy az almossagtol fajhat?
2017. ápr. 21. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Korán emelgetted a fejedet műtét után?

Pihenj többet és igyál sok folyadékot!

2017. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéstelenítés után fájhat. Vagy mondják, hogy túl hamar emelgetted a fejedet. Nekem az első császár után brutál fejfájásom lett, a másodiknál meg semmi, mázli kérdése is. Igyál sokat, és feküdj, ennyit tudsz tenni.
2017. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem emeltem.Direkt figxeltem h ameg ki nem megy az eruestelenites ne emeljem meg ahogy mondtak.Holnap engednek haza.Ha ezt megemlitem a dokinak emiatt nem tart tovabb bent igaz?
2017. ápr. 21. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt a fejem 2x, szóltam is a kórházban. Először nagyon leesett a vérnyomásom, gyorsan perfúziót adtak (ez a szülés másnapján volt), aztán másodszor, a 3. napon már csak egy féjdalom csillapítót adtak. Szerintem azért említsd meg, bent tartani miatta nem fognak. Aludj mikor a baba is alszik, az segít a legtöbbet.
2017. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is 3. napra fájdult meg, egy egész délután fájt rettenetesen, de elmúlt és azóta sem.
2017. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a masodik nap este , de annyira hogy nem tudtam ulni vagy allni 2 percnel tobbet. Ha fekudtem jo volt 5 napig tartott . Igyal nagyon sokat .
2017. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!