Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császároztak már itt valakit...

Császároztak már itt valakit a baba magas pulzusa miatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az azt jelenti hogy nem leesett a szivhang hanem nagyon megemelkedett?Mert akkor engem igen.
2010. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, 180-200 közötti.

Nektek milyen magas volt? Hány hetes voltál? Szülés magától indult és közben ment föl vagy már eleve magas volt?

2010. aug. 27. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen magas volt!Fájásaim voltak és akkor már nem igazán birtam figyelemmel követni a az nst-t.Nem szóltak róla semmit,kb.5-10 percig,amég össze nem trombitálták a műtősszemélyzetet,meg ilyesmik,már csak akkor szóltak hogy na akkor most megyünk császározni,amikor kész volt minden...Ugy inditották a szülést 4 nappal a kiirt dátum után,nem volt semmi gond,amikor elfolyt a magzatviz az után nem sokkal ment igy fel a pulzusszám.Nálatok hogy volt,voltak fájásaid?Orvosilag ez hipoxia foli,nálad is ezt irták?
2010. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is, de ha ez állandósul, mármint a 180-200 akkor azonnali császár!!!!!! Nekem pont így volt! Ne hagyd hogy hazaküldjenek, mert ez rosszat jelent! Oxigénhiányos lehet a babád! Ne haragudj, nem megijeszteni akarlak, csak jót akarok Nektek!
2010. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem úgy volt, hogy megelőző napon már volt, hogy 200 volt a szívfrekvencia, de akkor még visszaállt 160 alá. Másnap beindult a szülés (40.hét)és akkor már nem ment 180 alá. Azonnal megcsászároztak.
2010. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is 190 körül volt a baba szivhangja, mondta is a doki, hogy ha nem áll vissza akkor császározni kell. De amint megszült a kismama mellettem (aki eléggé hangos volt) érdekes módon visszaállt a szivhang normálisra. Igy szépen megszületett természetesen.
2010. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!