Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. het utan mennyit hizik...

38. het utan mennyit hizik meg a baba? Nehezebb megyszulni a nagyobb babakat? 175 magas vagyok es szelesebb csipoju. Ez szamit a szulesnel?

Figyelt kérdés
38 hetesek vagyunk es nagyon nagy a hasam.A baba feje meg fennt van, a mehszajam 1 ujjnyira nyilt ki, es lehet nem jon meg egy ideig.Az orvos azt mondja hogy a baba 3900 korul van mar, de lehet tobb.
2008. márc. 26. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utolso honapban hiznak a babák a legtöbbet(1)kilot.Szerintem mégegy fél kilo plusszra számithatsz a 40. hét végéig.A széles csipö meg mindenképpen elöny!
2008. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagy, de azt mondta a doki, hogy 38 hét után már nagyon keveset nőnek, vagy legalábbis kevesebbet mint addig. De talán ez is változó,meg főleg az amit látnak és számolnak nem mindig egyezik a valósággal, mert egy barátnőmnek azt mondta a dokija, hogy még nagyot nő a végén a babája, kiindulva abból is, hogy a szülők sem kicsi emberek, végül még 3,5kg sem érte el babó.
2008. márc. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A széles csípő mindenképp előny. A szülésznőm nekem elmagyarázta, hogy milyen a jó szülőalkat (mert nekem állítólag az van):

1. széles csípő,

2. a lehető legkevesebb hízás a terhesség alatt.

Én 172,5 cm vagyok és 55 kg-ról indultam, 13 kg-ot híztam (nagyon vigyáztam végig). Viszonylag nagy babám volt, de hamar lement a szülés, onnantól, hogy felfeküdtem a szülőágyra 5 óra alatt megvoltunk.

Így utólag azt mondom, hogy fontos, hogy a rekeszizmodat tudatosan tudd használni. Arra gondolok, hogy tudd, hogy melyik pontosan az az izom, és tudd, hogy hogyan lehet mozgósítani. Ennél már csak az a még jobb, ha erős is az az izom.

2012. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!