Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már meg van a baba utána 6...

Ha már meg van a baba utána 6 hétig nem szabad szexelni? Semmit nem szabad csinálni? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Kézzel sem szabad hogy a férjem csinálja nekem?

Ő nem mond semmit hogy akarja de én látom rajta és azért szeretnék valamit.


2021. júl. 13. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

A sebek miatt nem szabad, azoknak be kell gyógyulni.

Mindent szabad, ami nem érinti azt a területet.

2021. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

A 6 hét az nem véletlen 6 hét....

Semmilyen behatolás nem ajánlott. Fertőzésveszélyes nem kicsit.

Ha a doki a kontrollon rábólint, na majd utána matasson a drága férjed.


Nem ösztönlenyek vagyunk bakker, hogy ennyit ne bírjunk ki.... szerintem.

2021. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

A férjed foglalkozhat a ciciddel (óvatosan), a száddal... a többit egyelőre hagyja ki.

Adjál neki tejet, ha szereti.

2021. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Behatolás sem kézzel semmivel nem lehet.

Csiklóizgatás mehet...

2021. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát szerintem a csiklót is hagyjatok most, fertőzésveszély miatt.
2021. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Kézzel, szájjal kívülről nyugodtan, még jót is tesz az orgazmus, húzza a méhedet össze (ugyanúgy, ahogy a szoptatás is). 😊 Csak a behatolás tilos.
2021. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

A hüvelybe nem kerülhet semmi, kívülről izgatni lehet.

Vannak olyan orszagok, ahol csak a vèrzès vègèig ajànljàk , hogy ne szexeljenek, van aki 6 hèttel szülès utàn ùjra vàrandòs.

2021. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

De ti úgy akartok dugni, hogy te még vérzel? Lehet én vagyok hülye, de nekem nem lenne gusztusom így, illetve szülés után sebes, szakadt, gyógyul, hagyni kell regenerálódni. Ha ennyit nem bír ki a férjed, igen rossz híreim vannak. Nagyon ritka az ahol a szexuális élet azonnal helyreáll. Barátnőm olyan szinten repedt, és vágták, hogy 2 hétig nem tudott felállni, és a férje fürdette.

Nem tudom milyen elképzeléseid vannak egyébként az első hónapokról, nem mondom, van akinek csettintésre megy minden, semmit se változik az élete, de a legtöbb embernek nagyon megterhelő ez az időszak, testileg él lelkileg egyaránt. Előfordulhat, hogy nem csak 6 hétig kell várnia a férjednek, ha te kb csak beesel az ágyba esténként.


Jöhet a lepontozás.

2021. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
#8, szerintem érthetően leírta, hogy a férje kibírja, nem is panaszkodik, de ettől még hiányzik neki. A behatolás nélküli és fertőzésveszéllyel sem járó szexuális tevékenységektől pedig nem is kell tartózkodniuk, és szerintem erről szólt a kérdés, hogy pontosan mi ajánlott és mi nem. Nem pedig arról, hogy akkor mégiscsak legyen behatolás, mert jaj szegény párjának milyen borzasztó hogy ennyi ideig nem lehet.
2021. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
6 hét az gyermekágyi időszak,amikro nem szabad szeretkezni szülés után.valaki nem várj meg és terhes lesz
2021. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!