Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34hetes epilepsziás kismama....

34hetes epilepsziás kismama. (8hónapja rohammentes) Az orvosom szerint az ilyen betegségben szenvedő nők, csak fekve, ágyhoz kötve vajúdhatnak és szülhetnek. Mindent higyjek el az orvosnak?

Figyelt kérdés
Kérném a hasonló társaim figyelmét, hogy náluk hogyan volt, vagy lesz?
2008. dec. 9. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz kényszerzubbony, de valóban megelőzés miatt a fejedet elő kell készíteni a lefogásra, hogy ne verd össze magad, ha a fájás rohamot keltene.

Nem kell aggódj, nem brutális a dolog.

Nem szabad a rohamtól félni , hanem a babára koncentrálj csak a szülésnél és akkor nem lesz gond!

Szóval nem lesznek láncok , meg vasak, meg bilincsek, csak felkészülnek, ha rohamod lesz , akkor a babát hamar ki tudják venni és téged lefognak, a sérülések miatt!

2008. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
szia nekekm niocs semmi bajom szerencsére de én nem is birtam volna ki a vajudást meg s zülést máshogy csak fekve, pedig már kétszer szültem
2008. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen estetben miért nem császároznak?Te nem szeretnéd?vagy ez a betegség nem elég indok a mütétre?
2008. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább császár, mint lekötve!!! Sőőőt, talán még altatni is kellene, mert ott is besokkolhatod magad, erről beszélj más orvosokkal is, most a baba a legfontosabb!!
2008. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!