Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kiírt időpont szept.20. ,...

A kiírt időpont szept.20. , UH-szerint 39 hetes a baba. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A magándokim szerint el lettem számolva, s hétfőn befektet. Szerintetek meddig húzom még? S Igaza lehet az elszámolással kapcsolatban?

A méhszáj 1111-es III. fokban érett méhlepény


2010. aug. 27. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Én április 18-ra voltam kiírva és május 5-én született meg a kislányom 4,08 kg-mal és 58 cm-el. Szerencsére engem nem fektetett be előtte, másnap kellett volna bemennem, de a kiscsaj akkor megijedt és úgy döntött hogy kijön magától.

Minden lehetséges.

2010. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem is értem. Nekem is az uh szerint a 12. héttől 2-3 héttel nagyobbnak mondták. Nem akartak a kiírt időpont előtt befektetni. Így is a 41+1-en szültem. Ha az uh-t nézzük, akkor meg már 3-4 hete meg kellett volna születnie.

Az elszámolással kapocslatban annyit, hogy a 12. heti uh-n pontosítják a méreteket, és akkor kellett volna megváltoztatni a kiírt időpontot. (szerintem)

Akkor nem mondták nagyobbnak?

2010. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem, mondták....

Ettől is vagyok ideges, hogy lehet hogy mégse számoltak, el mert akkor csak 37 hetes vagyok, erre befektet... S valahogy nincs kedvem bent feküdni, 2-3 hetet mert úgye ki tudja mikor akar kbujni...

2010. aug. 27. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért sem értem, mert ha az uh-t nézzük, és már 39 hetes vagy, akkor sem kéne befektetni, ha nem muszáj. a betöltött 40. hét után jó pár nappal szoktak befektetni.

Én sem feküdnék ott 3-4 hetet.

Nyugodtan akadékoskodj, és mondd, hogy te nem akarsz, és kérdd ki egy másik doki véleményét.

2010. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt a fogadott dokim mondta, amugy nagyon aranyos, csak nem tetszik hogy ennyivel befeküdni, főleg hogy közölte , nagyon nem szereti ha meg kell indítani, de majd hétfön megkérdezem, biztos hogy muszály bent maradnom
2010. aug. 27. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy számolták ezt??Az még 3hét a kiírt időpont.Én aug 31re vagyok kiírva most vagyok a 40edik hétben,egy hetet hordhatom túl a babát,mert előzőleg császáros voltam,de pl én saját felelősségre nem mentem be.Minek?előzőleg egy estét voltam bent,azt sem tartottam indokoltnak sztem tök felesleges volt-utólag kiderült hamar császároztak meg-5nappal a kiírt időpont előtt..de akkor még kezdő voltam.Most már az elején közöltem csak akkor vagyok hajlandó befeküdni ha életveszélyben vagyunk,mert van egy 2éves fiam akit egyedül látok el napközben és nem érek rá pihengetni a kh-ban...rögtön mondta semmi akadálya,aláírtam a saját felelősségre papírokat és hazajöttem.HA gond van úgy is rögtön megyünk a khba és szólok neki,de remélem már csak szülni:)Igaz holnap még lesz egy vizsgálatom vele 10kor,de már elég sok jóslóm van-ha jósló ez egyáltalán....szval én nem feküdnék be,mert tényleg simán 2-3hetet még túl hordhatod,mert ha semmi gond 2hetet engedik túlhordani...de ezért nézd a baba méreteit is,ne csak azt amit a gép saccol,mert az elsőnél nekem is 4450grammot saccolt a gép aznap reggel du megszületett 3500grammal a fiam..szval semmit nem jelent ez sem igazán..Üdvy,minden perces km
2010. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkodtam, még 3 hét.... kinek van kedve 3 hetet bent feküdni, mert szerintem az hogy a méhszájam ki van nyilva, az csak egy dolog már hó elején is ilyen volt s tessék még itt vagyok.....

Úgyhogy majd hétfőn szépen alaposan megkérdezem, mennyire indokolt, hisz az nst-k jók

Sok sikert mindenperces kismamának:)

2010. aug. 28. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a lepény érettsége a mérvadó. Első kislányomnál is III.fokban volt érett a lepény 37 hetesen, sűrűn jártam NST-re meg UH-ra. Nézte a keringést a dokim és amikor végképp nem volt megfelelő a helyzet akkor megindítottak a szülést ( május 22 hleyett május 5 lett a szülés időpontja)

Most ismét babát várok kiírt időpont szeptember 22. BPD múlt héten ( 35 hetesen) volt 97 mm, a többi értékre nem emlékszem, de nekem is azt mondták hogy egy jól fejlett 39 hetes babónak felel meg a kicsim ( ráadásul farfekvéses :-/ ). Ezért még nem fektetnek be. A dokid gondolom tapasztalt és hozzáértő ember, én hallgatnék rá, a helyedben! Nem hiszem hogy ilyen értékek mellett 3 hétig húznád még. Kitartást, minden rendben lesz!

2010. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, persze, nagyon rendes meg szakmailag csak jót hallottam róla, ezért fogadtam meg, csak hát ez az elszámolás miatt aggodóm, mivel azt mondták hogy a fiúk szeretnek ráhúzni:)

Nah de majd holnap kiderül, hogy mi lesz:)

Sok sikert a babóhoz, utolsó hozzászóló:)

2010. aug. 29. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!