Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok mikor jön...

Mik a tapasztalatok mikor jön a baba, a kiírt időpont körül vagy az uh-n megállapított időpont körül?

Figyelt kérdés

Nekem az uh-n ápr 26 jött ki 3x is de a kiírt május 5.

Vajon akkor mikor érkezik?

Nagyon türelmetlen vagyok már...:)


2009. ápr. 22. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem mérvadó, csak támpont! A gyerek akkor jön, amikor akar. Én ki voltam írva jún. 26-ra, jún. 20-ra és jún 12-én született meg a lányom. A 8. hónaptól össze voltam csomagolva, szoba, ruhák kész, kórházi poggyász összekészítve. 2 héttel hamarabb jött, és nem ért váratlanul.
2009. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Én az első vizsgálaton márc. 8.-ra voltam kiírva, az utolsó menstruációból számítva pedig február 28. volt. Végül márc. 7.-én a 41. hétben megindították és így született meg márc. 8.-án. Nő napon :) Tipikus nő...


Állítólag a fiúk lustábbak, a lányok előbb jönnek, de nekem a környezetemből más a tapasztalatom...

2009. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Szia


én dec. 31-re voltam kiírva a mensi szerint az uh alapján jan.3 és január 3.-án szültem, igaz indították, aznap , reggel mentem pose-ra és nem volt jó az eredmény, amúgy fiú lehet, hogy ha nem indítják akkor késik :)

2009. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
nekem két hét volt az utolsó menstruációtól számított és az UH időpont között. És még ehhez képest is ráhúztam 10 napot. Szóval, szerintem az UH a valószínűbb.
2009. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Hát kedves 18.56-os, hihetetlenül bukó vagy, már ne haragudj!

Amúgy én is ilyen türelmetlen vagyok. Vagyis mondhatnám, hogy inkább csak nagyon kíváncsi. Nekem a vérzés alapján nem tudnak számolni. Uh alapján pedig több időpontom is van. Nagyon kíváncsi vagyok már, így időben elrendezek mindent, mert bizony jöhet hamarabb is. Amúgy tényleg nem mérvadó, hogy mikorra vagyunk kiírva, mert bizony lehetnek külső hatások is, amik megindítják a babákat. Ilyen pl a front is! Már neked sincs sok hátra! Kitartás! :)

34 hetes kismami

2009. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia.Én ki voltam írva először szept.4-re,aztán 3-ra és elmentünk 4d-s uh-ra és ott szeptember 1.-et adott ki a gép.Augusztus 31.-én született meg a kisfiam,ez volt a legközelebb hozzá.Szerintem az Uh pontosabb, mint a mensi szerint kiszámolt születési idő.

7.5hós manó anyuja

2009. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Én menszesz szerint november 4-ére uh szerint november 9-ére voltam kiirva. 9-én szültem .Úgyhogy nekem a uh pontossabb volt.
2009. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Szia!Végülis az UH is különböző időpontokat adott meg,a fejecske mérete,haskörfogat stb. alapján mind eltértek a szülés dátumai egy-egy nappal. :)

A mi fiacskánk nagyon ráérzett,mert a kiírt napon,éjfél után pár perccel folyt el a magzatvíz,és hajnalban meg is született. :D

2009. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Szia,én március 2re voltam kiírva uh alapján,menstruációs ciklus alapján március 6,aztán 11-én érkezett a kisfiam:)!
2009. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én május 11-re voltam kiirva. Április közepén, azt mondta a doki uh alapján, hogy bármelyik nap, mert hatalmas a baba,és be is illeszkedett. Ehhez képest május 21-én császároztak.
2009. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!