Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után tág maradtam. Ki...

Szülés után tág maradtam. Ki van így vagy volt így szülés után? Mi segíthet, hogy az együttlétek újra a régiek legyenek?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van, mindkettő nagyon könnyen született, hüvelyi úton. A 2.babám konkrétan fél óra alatt, olyan gyorsan és hirtelen tágultam. Gátmetszés az első szülésnél volt, a másodiknál semmire sem volt idő. Azóta pedig a szexuális életem is megváltozott. Azt hittem szülés után idővel visszaáll minden az eredeti állapotába, de nem. Párom nem érez változást én viszont nem érzem úgy őt.
2021. júl. 22. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lézeres kezelés. Nekem más miatt kellett, de ezen is tud segíteni, bár sajnos nem olcsó mulatság :/
2021. júl. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot! Szerinted tartós lenne vagy csak egy ideig lenne újra a régi?


Neked tartós?

2021. júl. 22. 02:29
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez tartós eredményt ad és igen, nekem az lett, de mint írtam, nekem más miatt kellett (inkontinencia).
2021. júl. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a kórhàzba mondták hogy várnak hüvelyplasztikára tb alapon . 3gyerek szinte eltúnt a gát
2021. júl. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es, értem és köszönöm! Örülök, hogy segített! :)


4-es, ó sajnálom! :( De legalább jobb lesz utána.


Tényleg jó drága amúgy. :/


Az intim torna szerintetek hozhat egy kis javulást?

2021. júl. 22. 08:22
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Mikor szültél?

Kriston intim tornát próbáld, nagyon jó.ingyen letölthető a könyv.

2021. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már 3 éve. Ilyenkor is hatásos lehet még?

El tudnád küldeni az oldal linkjét?

Köszönöm!

2021. júl. 22. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
2021. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-2 év alatt lett 100%osan olyan, mint kb előtte
2022. máj. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!